Nabídka práce Administrativní asistent/asistentka - Hranice na Přerovsku

S novou nabídkou volného pracovního místa ADMINISTRATIVNÍ ASISTENT/ASISTENTKA v lokalitě Hranice na Přerovsku přichází na pracovní trh ke dni 06.11.2023 firma - zaměstnavatel PM Musilová Hranice s.r.o. (09633529). Výše nabídnuté mzdy je 30 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Administrativní asistent/asistentka
Odvětví:
Administrativa
Profesní zařazení:
Všeobecní administrativní pracovníci
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
06.11.2023
Mzda:
24 000 až 30 000 Kč
Nabízené benefity
Naturální výhody Multisport karta; výhodné podmínky na bankovní produkty
Zvláštní prémie bonusy + příspěvek na dovolenou
Jiné výhody příspěvek na penzijní spoření; vzdělávací kurzy; možnost kariérního růstu
Nástup možný i dohodou; možnost výkonu práce i na zkrácený úvazek.

Náplň práce:
Podpora pro manažera pobočky (administrativa, pošta, reporty, prezentace); Jednoduchý servis příchozích klientů na pobočku

Požadujeme:
cit pro pečlivost a přesnost; motivaci a schopnost učit se nové věci

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) a motivačního dopisu na e-mail: pm.hranice@partners.cz

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSV s maturitou

Reference:
66988887
Zaměstnavatel:
PM Musilová Hranice s.r.o. (09633529)
Kde budete pracovat:
PM Musilová Hranice s.r.o. - pracoviště Hranice
Kontaktní údaje:
Tel.: 734216008
E-mail: pm.hranice@partners.cz

Další nabídka práce podle lokality