Nabídka práce EKONOMICKÁ FAKULTA - LEKTOR/KA, ASISTENT/KA NEBO ODBORNÝ/Á ASISTENT/KA PRO KATEDRU INFORMATIKY - Liberec

S novou nabídkou volného pracovního místa EKONOMICKÁ FAKULTA - LEKTOR/KA, ASISTENT/KA NEBO ODBORNÝ/Á ASISTENT/KA PRO KATEDRU INFORMATIKY v lokalitě Liberec přichází na pracovní trh ke dni 13.09.2023 firma - zaměstnavatel Technická univerzita v Liberci (46747885). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je přinejmenším 29 000 Kč . Výhodou pracovní nabídky je možnost práce s ubytováním.

Popis nabídky práce

Pracovní pozice:
EKONOMICKÁ FAKULTA - LEKTOR/KA, ASISTENT/KA NEBO ODBORNÝ/Á ASISTENT/KA PRO KATEDRU INFORMATIKY
Odvětví:
Školství (volná místa na Liberecku)
Profesní zařazení:
Asistenti na vysokých školách
Úvazek:
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
13.09.2023
Mzda:
29 000 Kč
Nabízené benefity
Ubytování
Podnikové stravování
Dovolená navíc
Předškolní zařízení
Poznámka k nabídce práce:
CHARAKTERISTIKA: pedagogická činnost se zaměřením na moderní programovací jazyky, webové a mobilní aplikace a informační systémy - výuka předmětů Informatika I, Informatika II, Trendy informačních technologií, Technické prostředky informačních systémů, Informace a systémy, vědeckovýzkumná činnost - zapojení se do řešených projektů na katedře, příprava nových projektů, publikační činnost v oboru informatika, sebevzdělávací aktivity, vedení bakalářských, případně diplomových prací. DOVEDNOSTI: doložená praxe v oboru IT je výhodou, softwarové znalosti MS Office na pokročilé úrovni, znalosti informačních systémů a databází, způsobilost pro pedagogickou činnost zejména v oboru IT, vedení seminářů, popřípadě přednášek, samostatnost, komunikativnost, pracovní flexibilitu, odpovědnost, schopnost týmové práce, pracovní flexibilita a odpovědnost, znalost anglického jazyka slovem i písmem. VZDĚLÁNÍ: ukončené magisterské vzdělání - obor IT výhodou (pozice Lektor), zahájené studium v doktorském stupni ve výše uvedeném oboru nejpozději před vznikem pracovního poměru, doktorské studium je podmínkou pro vznik pracovního poměru (pozice Asistent), vysokoškolské vzdělání a vědecká hodnost Ph.D. (pozice Odborný asistent). PRAC.POMĚR: 100% úv., prac. sml.- doba určitá do 31.10.2024 s možností prodloužení. NÁSTUP: 1.11.2023/dle dohody. Mzdová třída A1, A2 nebo A3 dle Vnitřního mzd. předpisu a dosažené vědecké hodnosti.
Nabízené výhody: ubytování, podnikové stravování, dovolená navíc, předškolní zařízení.
K přihlášce do VŘ musí být přiloženy tyto dokumenty: stručný životopis, stručná charakteristika dosavadní odborné a pedagogické činnosti, doklady o ukončeném vzdělání, příp. doklady o odborné způsobilosti a členství v odborných společnostech, příp. hodnocení z předchozího pracoviště. Přihlášku doručte do 15.10.2023 emailem (volnamista@tul.cz ) nebo poštou na uvedenou adresu. VŘ je od 13.9.2023 zveřejněno na úřední desce TUL.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
VŠ Magisterské
Dovednosti:
Práce s PC
Jazykové znalosti:
Speciální jazykové znalosti nejsou pro toto volné místo vyžadovány.

Otázky a odpovědi k volnému pracovnímu místu:

Toto nabízené volné místo není vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Ano, zaměstnavatel Technická univerzita v Liberci uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost ubytování.

Kontaktní údaje

Reference:
66989348
Zaměstnavatel:
Technická univerzita v Liberci (46747885)
Kde budete pracovat:
Technická univerzita v Liberci
Kontaktní údaje:
E-mail: volnamista@tul.cz

Prohlédnout dalších 1237 nabídek práce na Liberecku