Nabídka práce Finanční analytici - Praha

S novou nabídkou volného pracovního místa FINANČNÍ ANALYTICI v lokalitě Praha přichází na pracovní trh ke dni 14.09.2023 firma - zaměstnavatel R 95 s.r.o. (14121549). Výše nabídnuté mzdy za (20 hod/týdně) je přinejmenším 22 000 Kč . Výhodou volného místa je možnost práce na zkrácený úvazek.

Pracovní pozice:
Finanční analytici
Odvětví:
Finance
Úvazek:
Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Počet hodin týdně:
20
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
14.09.2023
Mzda:
22 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Náplň práce: Vytváření datových sestav, finančního rozbor.
Požadujeme: - Analytické myšlení
: Verner Igor, e-mail: r95-info@seznam.cz
- Schopnost samostatné práce
- Zkušeností ve finančním sektoru 2-3 roky
- Znalost práce na PC (MS Excel, Word, MS Project, Asana).
Znalost jazyků: AJ, RJ – výhodou

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSV s maturitou

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Ano, R 95 s.r.o. uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost práce na zkrácený úvazek.

Reference:
66989639
Zaměstnavatel:
R 95 s.r.o. (14121549)
Kde budete pracovat:
R 95 s.r.o.-Praha
Kontaktní údaje:
E-mail: r95-info@seznam.cz

Další nabídka práce podle lokality