Nabídka práce Dělník/ce ve výrobě (pouze pro OZP) - (kompletace výrobků, dřevovýroba) - Kunčina na Svitavsku

S novou nabídkou volného pracovního místa DĚLNÍK/CE VE VÝROBĚ (POUZE PRO OZP) - (KOMPLETACE VÝROBKŮ, DŘEVOVÝROBA) v lokalitě Kunčina na Svitavsku přichází na pracovní trh ke dni 17.04.2024 firma - zaměstnavatel LUCORP s.r.o. (04836669). Výše nabídnuté mzdy za (30 hod/týdně) je přinejmenším 14 175 Kč . Výhodou volného místa je možnost práce na zkrácený úvazek.

Dělník/ce ve výrobě (pouze pro OZP) - (kompletace výrobků, dřevovýroba)
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Manipulační dělníci ve výrobě
Počet volných míst:
3
Úvazek:
Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Počet hodin týdně:
30
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
17.04.2024
Mzda:
14 175 Kč
NÁPLŇ PRÁCE: místo pouze pro OZP, jedná se o pozici dělníka na kompletaci (lehká práce, fyzicky nenáročná, možnost práce v sedě, jednoduchá kompletace výrobků), dále nabízíme také pozici dělníka ve dřevovýrobě (fyzicky nenáročná práce se dřevem)
NABÍZÍME: motivační finanční ohodnocení, v pracovní době jsou zajištěny dostatečné časové přestávky, které jsou pro odpočinek, možnost zkrácených úvazků 2 h, 4 h, 6 h denně, práce v nové rozvíjející se společnosti, náplň práce se snažíme přizpůsobit jakémukoliv zdravotnímu postižení, aby osoby se zdravotním postižením dostaly možnost uplatnit se na trhu práce. Přijďte se za námi podívat a my Vám ukážeme o jakou práci se jedná a společně se domluvíme, co byste ve výrobě zvládli.
KONTAKT: telefonicky (po-pá 7-13.30 h), e-mailem

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Ano, LUCORP s.r.o. uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost práce na zkrácený úvazek.

Reference:
66989888
Zaměstnavatel:
LUCORP s.r.o. (04836669)
Kde budete pracovat:
LUCORP s.r.o. - Kunčina
Kontaktní údaje:
Tel.: 731 488 882
E-mail: lucorp@seznam.cz