Nabídka práce ÚSTAV PRO NANOMATERIÁLY, POKROČILÉ TECHNOLOGIE A INOVACE - BIOLOG/BIOLOŽKA - Liberec

S novou nabídkou volného pracovního místa ÚSTAV PRO NANOMATERIÁLY, POKROČILÉ TECHNOLOGIE A INOVACE - BIOLOG/BIOLOŽKA v lokalitě Liberec přichází na pracovní trh ke dni 18.09.2023 firma - zaměstnavatel Technická univerzita v Liberci (46747885). Výše nabídnuté mzdy za (20 hod/týdně) je přinejmenším 40 000 Kč . Výhodou volného místa je možnost práce na zkrácený úvazek. Výhodou pracovní nabídky je možnost práce s ubytováním.

Popis nabídky práce

Pracovní pozice:
ÚSTAV PRO NANOMATERIÁLY, POKROČILÉ TECHNOLOGIE A INOVACE - BIOLOG/BIOLOŽKA
Odvětví:
Věda a výzkum (nabídky práce na Liberecku)
Školství (nabídky práce na Liberecku)
Profesní zařazení:
Vědečtí, výzkumní a vývojoví pracovníci na vysokých školách
Úvazek:
Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Počet hodin týdně:
20
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
18.09.2023
Mzda:
40 000 Kč
Nabízené benefity
Ubytování
Podnikové stravování
Dovolená navíc
Předškolní zařízení
Poznámka k nabídce práce:
CHARAKTERISTIKA: vědecko-výzkumná činnost - oblast mikrobiologie se zaměřením na problematiku hlubinných úložišť radioaktivního odpadu a podzemních úložišť vodíku, vyhodnocování dílčích experimentů, příprava grafických podkladů pro projektové zprávy a prezentace. DOVEDNOSTI: zkušenost s prací v biologické či molekulárně-genetické laboratoři, znalost ČJ slovem i písmem, minimálně na úrovni B2, znalost AJ, minimálně na úrovni B2, zkušenost s analýzou a interpretací dat a prezentací vědeckých výsledků ústní a písemnou formou v českém i anglickém jazyce, vysoká míra kreativity a invence při řešení výzkumných projektů, schopnost řešit technické zabezpečení experimentů výhodou, schopnost a ochota pracovat v podzemí výhodou (odběry vzorků, měření geochemických parametrů), schopnost systematické práce, spolehlivost v dodržování stanovených termínů, smysl pro zodpovědnost a týmovou práci, časová flexibilita, samostatnost, komunikativnost, řidičský průkaz skupiny B. VZDĚLÁNÍ: ukončené magisterské studium přírodovědného směru, obor biologie, ochrana životního prostředí, případně bioinženýrství, atp., podmínkou je presenční studium doktorského studijního programu Environmentální inženýrství na TUL, uchazeč musí být přijat k doktorskému studiu do tří měsíců od nástupu do pracovního poměru. PRAC. POMĚR: úvazek 50 %, případně dle dohody, pracovní smlouva bude uzavřena na dobu určitou nejméně na 1 rok s možností prodloužení v návaznosti na realizaci projektů a vnitřní předpisy TUL. NÁSTUP: 1.10.2023/dle dohody. MZDOVÉ ZAŘAZENÍ: mzdová třída B6 dle Vnitřního mzdového předpisu, předpokládaná hrubá mzda při 100% úvazku: 40 000,- Kč. Možnost výplaty mimořádných odměn v návaznosti na hodnocení výkonu zaměstnance.
Zaměstnanecké výhody: ubytování, podnikové stravování, dovolená navíc, předškolní zařízení
K přihlášce do výběrového řízení musí být přiloženy tyto dokumenty: a) strukturovaný profesní životopis se stručnou charakteristikou dosavadní odborné praxe b) doklady o ukončeném vzdělání, d) doklad o znalosti českého jazyka na úrovni B2 nebo ekvivalent u zahraničních žadatelů. Přihlášku s doklady zašlete e-mailem nebo poštou na uvedenou adresu do 31.12.2023. Volné místo je od 18.9.2023 zveřejněno na úřední desce TUL.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
VŠ Magisterské
Dovednosti:
Speciální dovednosti nejsou požadovány pro nabízenou práci.
Jazykové znalosti:
Angličtina (aktivní) minimálně úroveň B2
Čeština (aktivní) slovem i písmem-úroveň B2

Otázky a odpovědi k volnému pracovnímu místu:

Toto nabízené volné místo není vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Ano, zaměstnavatel Technická univerzita v Liberci uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost ubytování.

Ano, Technická univerzita v Liberci uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost práce na zkrácený úvazek.

Kontaktní údaje

Reference:
66990695
Zaměstnavatel:
Technická univerzita v Liberci (46747885)
Kde budete pracovat:
TUL - Ústav pro nanomateriály, pokročilé technologie a inovace
Kontaktní údaje:
E-mail: volnamista@tul.cz

Prohlédnout dalších 1205 nabídek práce na Liberecku