Nabídka práce *KUCHAŘ/KA - Strážek na Žďársku

Nabídka volného pracovního místa na pozici *KUCHAŘ/KA již není aktuální. Volné místo bylo obsazeno uchazečem, či zrušeno zaměstnavatelem. Toto volné pracovní místo bylo v naší nabídce pracovních příležitostí aktuální v období od 20.09.2023 do 21.01.2024. Níže si můžete prohlédnout alternativní nabídky volných pracovních míst od stejného zaměstnavatele, ze stejné lokality, stejného oboru případně s totožnými benefity.

Prohlédněte si obdobné pracovní nabídky

Žďár nad Sázavou | Mzda: 27 140 Kč | Plat činí 126,80 Kč na hodinu /hrubého/, směna ranní od 5:00 - 13:00 - zkrácený úvazek. Práce na HPP, ve Žďáře nad Sázavou na náměstí.

Žďár nad Sázavou | Mzda: 27 140 Kč | JOBMATCH - Vhodné pro OZP Příprava a výdej stravy ubytovaným hostům Možnost svozu firemním automobilem od Žďáru nad Sázavou. MOŽNOST UBYTOVÁNÍ! Pvní…

Žďár nad Sázavou | Mzda: 27 140 Kč | Požadované vzdělání: Zkušenosti z oboru, zájem, zodpovědnost - stravování na pracovišti, pracovní oděvy, ubytování v rámci směny, zaměstnanecké…

Další nabídky volných pracovních míst

Užitečné informace k pracovnímu místu

Kuchaři připravují a vaří nejrůznější pokrmy. Jsou zaměstnáni v restauracích, hotelech, nemocnicích a dalších zdravotnických zařízeních, centrálních potravinových provozech, vzdělávacích institucích a dalších zařízeních. Do této skupiny nepatří šéfkuchaři.

Volná pracovní místa Domov pro seniory Mitrov, příspěvková organizace

Popis nabídky volného pracovního místa

Pracovní pozice:
*KUCHAŘ/KA
Odvětví:
Obchod a cestovní ruch
Profesní zařazení:
Kuchaři (kromě šéfkuchařů)
Úvazek:
Pracovní poměr - plný úvazek
Směnnost:
Nepřetržitý provoz
Mzda:
19 200 až 27 140 Kč
Poznámka k nabídce práce:
K nabízené práci nejsou uvedeny bližší údaje.