Nabídka práce Koordinátor komunitního centra Tanvald - Tanvald na Jablonecku

S novou nabídkou volného pracovního místa KOORDINÁTOR KOMUNITNÍHO CENTRA TANVALD v lokalitě Tanvald na Jablonecku přichází na pracovní trh ke dni 31.01.2024 firma - zaměstnavatel Sdružení TULIPAN, z. s. (26672472). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 28 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Koordinátor komunitního centra Tanvald
Odvětví:
Zdravotnictví
Ostatní pracovníci v sociálních službách v oblasti ambulantních a terénních služeb a domácí péče
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
31.01.2024
Mzda:
25 000 až 28 000 Kč
Nabízené benefity
Jiné výhody viz UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE
Poznámka k nabídce práce:
Co vás čeká:
o zajištění provozu komunitního centra určeného pro osoby OZP, OZZ a rodiny s dětmi s duševní tísní
o plánování a organizace aktivit komunitního centra (vzdělávacích, poradenských, volnočasových)
o přímá práce s cílovou skupinou osob se zdravotním znevýhodněním a rodiny s dětmi - poradenství, podpora
o práce v terénu - spolupráce s organizacemi v otázce podpory osob se zdravotním znevýhodněním a rodiny s dětmi
o související administrativní a propagační činnost

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:
o velmi dobré komunikativní a organizační dovednosti
o uživatelská znalost práce na PC - word, excel, powerpoint, internet
o samostatnost, odpovědnost, spolehlivost, empatie
o řidičský průkaz B
o min. SŠ, VŠ sociálního zaměření (maturita, Dis., Bc. Mgr.)
o zkušenosti s prací s osobami se zdravotním znevýhodněním výhodou
o zkušenost s prací s osobami s duševní nemocí nebo duševní tísní výhodou
o zkušenosti s koordinací projektových aktivit financovaných z EU výhodou

Výhodou bude, pokud budete umět:
o komunikovat z úřady, znát legislativu příspěvků
o zkušenost s organizací kulturních a volnočasových aktivit

Co vám můžeme nabídnout: Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na vzdělání, Individuální rozvržení pracovní doby, Vlastní organizace náplně práce, Children-friendly office, Účast na zahraničních konferencích, Vyhrazený čas na inovace, Rozjezd zcela nového projektu

Kontakt: e-mailem, telefonicky 9:00 až 14:00 hod.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Dovednosti:
Práce s PC
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Reference:
66992681
Zaměstnavatel:
Sdružení TULIPAN, z. s. (26672472)
Kde budete pracovat:
Sdružení TULIPAN, z. s. - Tanvald
Kontaktní údaje:
Tel.: 732 449 904
E-mail: wolfova.diana@sdruzenitulipan.cz

Další nabídka práce podle lokality