Nabídka práce Operator/Operátor - (Okres Domažlice, Okres Klatovy, Okres Plzeň,.. Celkem 7 okresů)

S novou nabídkou volného pracovního místa OPERATOR/OPERÁTOR v lokalitě (Okres Domažlice, Okres Klatovy, Okres Plzeň,.. Celkem 7 okresů) přichází na pracovní trh ke dni 24.04.2024 firma - zaměstnavatel Shape Corp. Czech Republic, s.r.o. (24801356). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 23 500 Kč .

Pracovní pozice:
Operator/Operátor
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Obsluha zařízení na tváření kovů ve válcovnách
Počet volných míst:
15
Směnnost:
Třísměnný provoz
Změněno dne:
24.04.2024
Mzda:
23 500 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Požadujeme:
- Praxi ve výrobním podniku - výhodou
- Manuální zručnost, pečlivost, samostatnost

Náplň práce:
- Obsluha výrobního zařízení
- Plnění plánu výroby v požadované kvantitě a kvalitě
- Práce ve třísměnném provozu

Zaměstnanecké výhody:
- Smlouvu na NEURČITO od začátku pracovního poměru
- 5 týdnů dovolené
- Stravenkový paušál ve výši 60,- Kč
- Čtvrtletní týmový bonus
- Vlastní FITKO v budově firmy a ZDARMA
- Přátelské pracovní prostředí
- Možnost na sobě pracovat a kariérně růst

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66993869
Zaměstnavatel:
Shape Corp. Czech Republic, s.r.o. (24801356)
Kde budete pracovat:
Shape Corp. Czech Republic, s.r.o., Plzeňský kraj
Kontaktní údaje:
Tel.: 702 265 365
E-mail: kucovam@shapecorp.com

Další nabídka práce podle lokality