Nabídka práce Referent/- ka kvality - (Okres Plzeň, Okres Plzeň-jih)

S novou nabídkou volného pracovního místa REFERENT/- KA KVALITY v lokalitě (Okres Plzeň, Okres Plzeň-jih) přichází na pracovní trh ke dni 06.02.2024 firma - zaměstnavatel MD ELEKTRONIK spol. s r.o. (45352585). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je přinejmenším 31 500 Kč .

Pracovní pozice:
Referent/- ka kvality
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Technici elektronici kontroly kvality, laboranti
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
06.02.2024
Mzda:
31 500 Kč
Popis pozice: vypracování dokumentace a vzorkování ve směru k zákazníkovi, komunikace se zákazníky, s německou centrálou, kontrola kvality vzorků dle technické dokumentace, dodržování standardů s ohledem na specifické požadavky zákazníků, vytváření dat v IMDS systému, vystavování zprávy EMPB, PPAP
Požadavky: AJ nebo NJ na komunikativní úrovni výhodou, technické myšlení a znalost výkresové dokumentace výhodou, znalost VDA2/PPAP a IMDS výhodou - vše zaškolíme, samostatnost, strukturovaný způsob práce, týmový hráč
Nabízíme: Letní a zimní prémie, čisté a moderní pracovní prostředí, až 5 týdnů dovolené a zdravotní volno, Benefitní program Sodexo, možnost firemního stravování a dopravy, nadstandardní příplatky, firemní mobilní sít a mnohé další ...
Prvotní kontakt zaměstnavatele:
- email: lucie.cerna@md-elektronik.cz
- telefonicky: 720 967 436 (Po-Pá 6:00-14:30)

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66994666
Zaměstnavatel:
MD ELEKTRONIK spol. s r.o. (45352585)
Kde budete pracovat:
MD ELEKTRONIK spol. s r.o., Chotěšov a Plzeň
Kontaktní údaje:
Tel.: 377 198 999, 720 967 436
E-mail: lucie.cerna@md-elektronik.cz