Nabídka práce OPERÁTOR/OPERÁTORKA VE VÝROBĚ - Raškovice na Frýdeckomístecku

S novou nabídkou volného pracovního místa OPERÁTOR/OPERÁTORKA VE VÝROBĚ v lokalitě Raškovice na Frýdeckomístecku přichází na pracovní trh ke dni 18.12.2023 firma - zaměstnavatel Saft Ferak a.s. (27094308). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 28 000 Kč .

Pracovní pozice:
OPERÁTOR/OPERÁTORKA VE VÝROBĚ
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Obsluha zařízení na výrobu akumulátorů, baterií
Počet volných míst:
3
Směnnost:
Třísměnný provoz
Změněno dne:
18.12.2023
Mzda:
28 000 Kč
Nabízené benefity
Jiné výhody týden dovolené nad rámec ZP, vzdělávání, pololetní a roční odměny, stravenkový p
Poznámka k nabídce práce:
A16 z:4/10/2023 a:18/12/2023
Náplň práce:
- práce při výrobě NiCd baterií
- obsluha perforačních strojů, bodovek, lisů, výrobních linek
- obsluha automatů, poloautomatů.
Požadujeme:
- praxe nebo SŠ vzdělání v technickém oboru výhodou
- základní znalost práce s PC
- schopnost týmové spolupráce
- vysoké pracovní nasazení
- schopnost pracovat v třísměnném provozu.
Nabízíme:

- týden dovolené nad rámec ZP, vzdělávání, pololetní a roční odměny, stravenkový paušál, víkendové lázeňské pobyty, nadstandardní příplatky, možnost nákupu akcií TotalEnergies za zvýhodněnou cenu apod.
Kontakt emailem.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Reference:
66995007
Zaměstnavatel:
Saft Ferak a.s. (27094308)
Kde budete pracovat:
Saft Ferak a.s. - pracoviště Raškovice
Kontaktní údaje:
Tel.: 558 426 292
E-mail: prace@saft.com

Další nabídka práce podle lokality