Nabídka práce Pomocný letecký technik - Mošnov na Novojičínsku

S novou nabídkou volného pracovního místa POMOCNÝ LETECKÝ TECHNIK v lokalitě Mošnov na Novojičínsku přichází na pracovní trh ke dni 18.04.2024 firma - zaměstnavatel JOB AIR Technic a.s. (27768872). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 26 400 Kč .

Pracovní pozice:
Pomocný letecký technik
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Mechanici a opraváři leteckých motorů a zařízení
Počet volných míst:
17
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
18.04.2024
Mzda:
26 400 Kč
z.: 10.10.2023, a: 6.12.2023 - souhlas se zaměstnaneckými kartami, osobní kontakt po předchozí domluvě

Náplň: Provádění činností v rámci údržby a oprav letadel v souladu s údržbovým manuálem.
- provádění demontáží a montáží letadlových celků podle technické dokumentace.
- dodržování právních předpisů vztahujících se k práci.
- včasné oznamování veškerých událostí a nedostatků, které mohou ovlivnit kvalitu práce nebo vyžadujících nápravu, přímému nadřízenému.
- dodržování daných provozních procesů, včetně přesného evidování prováděné práce.

Požadujeme: Základní znalost předpisů podle EASA Part 145, znalost prostředí letecké údržby, znalost anglického jazyka.

Zaměstnanecké výhody: 200 h dovolené, příspěvek na ubytování + stravování/stravenky + dopravu, sick day, zvýhodněné pojištění proti škodě způsobené zaměstnavateli, Multisport karta nebo penzijní připojištění

Kontaktní osoba: Petra Martínková, e-mail: jobs@jobair.cz

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Jazykové znalosti:
Angličtina (aktivní)

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66996604
Zaměstnavatel:
JOB AIR Technic a.s. (27768872)
Kde budete pracovat:
JOB AIR Technic a.s.
Kontaktní údaje:
E-mail: petra.martinkova@jobair.cz