Nabídka práce Seřizovač/střihač - (Okres Plzeň, Okres Plzeň-jih)

S novou nabídkou volného pracovního místa SEŘIZOVAČ/STŘIHAČ v lokalitě (Okres Plzeň, Okres Plzeň-jih) přichází na pracovní trh ke dni 16.04.2024 firma - zaměstnavatel MD ELEKTRONIK spol. s r.o. (45352585). Výše nabídnuté mzdy za (37.5 hod/týdně) je přinejmenším 27 000 Kč .

Pracovní pozice:
Seřizovač/střihač
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Mechanici a opraváři průmyslových strojů a zařízení
Počet volných míst:
47
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
37.5
Směnnost:
Turnusové služby
Změněno dne:
16.04.2024
Mzda:
27 000 Kč
Popis pozice: Doplňování materiálu do zařízení. Udržení zařízení v co nejefektivnějším chodu - chybovost, vytíženost, náklady. Zajištění oprav zařízení a údržby. Dodržování technologické kázně. Dodržování postupů oprav. Práce s PC - evidence
opravných zakázek, výběr náhradních dílů ... Navrhování technických zlepšení používaného zařízení, testy kvality ...
Požadavky: technické myšlení, schopnost práce na směny, ochota vzdělávat se, výhodou je znalost cizího jazyka a předchozí praxe na obdobné pozici
Bonusy: Letní a zimní prémie, čisté a moderní pracovní prostředí, až 5 týdnů dovolené a zdravotní volno, Benefitní program Sodexo, možnost firemního stravování a dopravy, nadstandardní příplatky, firemní mobilní sít a mnohé další ...
Prvotní kontakt zaměstnavatele:
- email: lucie.cerna@md-elektronik.cz
- telefonicky: 720 967 436 (Po-Pá 6:00-14:30)

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66997136
Zaměstnavatel:
MD ELEKTRONIK spol. s r.o. (45352585)
Kde budete pracovat:
MD ELEKTRONIK spol. s r.o., Chotěšov a Plzeň
Kontaktní údaje:
Tel.: 377 198 999, 720 967 436
E-mail: lucie.cerna@md-elektronik.cz