Nabídka práce VŠEOBECNÁ SESTRA - České Budějovice

S novou nabídkou volného pracovního místa VŠEOBECNÁ SESTRA v lokalitě České Budějovice přichází na pracovní trh ke dni 11.04.2024 firma - zaměstnavatel Charita České Budějovice (60072709). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je přinejmenším 29 000 Kč .

Pracovní pozice:
VŠEOBECNÁ SESTRA
Odvětví:
Zdravotnictví
Profesní zařazení:
Všeobecné sestry bez specializace
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Neurčeno
Změněno dne:
11.04.2024
Mzda:
29 000 Kč
Nabízené benefity
Dovolená navíc
Jiné výhody
Charita České Budějovice je nestátní nezisková církevní organizace, poskytující zdravotní a sociální služby na území města České Budějovice a v přilehlých obcích. Zaměřujeme se na pomoc lidem v nouzi. Naší dlouhodobou vizí je pomáhat těm nejzranitelnějším, kteří by jinak zůstali bez pomoci.
Popis pracovní pozice: domácí zdravotní péče- poskytování ošetřovatelské péče v domácím prostředí pacientů (převazy ran, odběry biologického materiálu, aplikace injekcí, rehabilitační ošetřování, péče o stomie, cévkování a další ošetřovatelské úkony).
Požadujeme: odbornou způsobilost k výkonu povolání všeobecné sestry bez odborného dohledu; praxe ve zdravotnictví výhodou; řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič), zdravotní způsobilost a bezúhonnost, praktické a samostatné myšlení, pečlivost, samostatnost, flexibilita, loajalita, dobré komunikační dovednosti a příjemné vystupování, základní znalosti práce na PC.
Nabízíme: stabilní zaměstnání s přidanou hodnotou pomoci potřebným, příjemné pracovní prostředí, služební telefon, služební automobil- s možností soukromého využití, 5 týdnů dovolené, 2 dny sick days, zázemí stabilní neziskové organizace, možnost osobního rozvoje a profesního růstu , základní mzda 29.000 Kč, po zapracování mzda 33.000 Kč, možnost dalších odměn.
Nástup: dohodou.
Pokud Vás zaujala nabídka a splňujete požadavky, zašlete motivační dopis a strukturovaný životopis na adresu personalni@cbudejovice.charita.cz, tel.: 731 604 478.
Bližší informace o pozici u vedoucí služby Mgr. Jany Bartošové, tel.: 731 604 187, 387 718 215.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Reference:
66998103
Zaměstnavatel:
Charita České Budějovice (60072709)
Kde budete pracovat:
Charita České Budějovice
Kontaktní údaje:
Tel.: 731 604 187, 387 718 215
E-mail: personalni@cbudejovice.charita.cz

Další nabídka práce podle lokality