Nabídka práce Specialista/ka na osobní finance - Krnov na Bruntálsku

S novou nabídkou volného pracovního místa SPECIALISTA/KA NA OSOBNÍ FINANCE v lokalitě Krnov na Bruntálsku přichází na pracovní trh ke dni 27.03.2024 firma - zaměstnavatel SMS finance, a.s. (25381512). Výše nabídnuté mzdy je 50 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Specialista/ka na osobní finance
Odvětví:
Finance
Profesní zařazení:
Finanční poradci specialisté
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
27.03.2024
Mzda:
35 000 až 50 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Jste rádi v kontaktu s lidmi a baví Vás obchod?
Zajímá Vás obor financí?
Buďte součástí našeho týmu a pomáhejte lidem zajistit jejich finanční budoucnost. Přidat se k nám můžete i bez letité praxe v oboru.
Náplň práce: Pomáhat klientům orientovat se v rodinných financích a hledat pro ně optimální řešení. Vycházíme ze skutečných potřeb a požadavků klientů. Tvorba cenových nabídek a kalkulací pro klienty. Příprava smluv a dokumentů. Vytváření vlastního portfolia klientů. Rozvoj obchodních vztahů u nových klientů a péče o stávající klientelu. Vedení obchodních jednání, vytváření nabídek a uzavírání smluv.

Požadujeme: Středoškolské vzdělání ukončené maturitní zkouškou. Trestní bezúhonnost a bezdlužnost. Odpovědnost, pečlivost a příjemné vystupování. Dobré komunikační schopnosti. Výborná komunikace v českém jazyce.

Nabízíme: Možnost nabídky široké škály finančních produktů pod jednou značkou. Díky našemu systému vzdělávání získáte orientaci ve světě financí. Vlastní organizace náplně práce. Práce v terénu i v kanceláři. Možnost budovat vlastní tým, pomocí unikátního systému radit klientům, jak dobře hospodařit s penězi. Práce v přátelském a profesionálním prostředí. Práce v úspěšné a dynamicky se rozvíjející firmě.
Hlásit se na e-mail Michaela.blazkova@smsfinance.cz

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSV s maturitou

Reference:
66998418
Zaměstnavatel:
SMS finance, a.s. (25381512)
Kde budete pracovat:
SMS finance, a.s. - pracoviště Krnov
Kontaktní údaje:
Tel.: 722796452
E-mail: Michaela.blazkova@smsfinance.cz