Nabídka práce Dělníci ve výrobě - nepřetržitý provoz* - Valašské Meziříčí na Vsetínsku

S novou nabídkou volného pracovního místa DĚLNÍCI VE VÝROBĚ - NEPŘETRŽITÝ PROVOZ* v lokalitě Valašské Meziříčí na Vsetínsku přichází na pracovní trh ke dni 25.10.2023 firma - zaměstnavatel Tréves Perfoam s.r.o. (63908514). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 28 000 Kč .

Pracovní pozice:
Dělníci ve výrobě - nepřetržitý provoz*
Odvětví:
Výroba a provoz
Obsluha ostatních stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená
Počet volných míst:
5
Směnnost:
Nepřetržitý provoz
Změněno dne:
25.10.2023
Mzda:
28 000 Kč
Nabízené benefity
Podnikové stravování stravenky
Jiné výhody příspěvek na dopravu, další benefity
Poznámka k nabídce práce:
DĚLNÍCI VE VÝROBĚ - NEPŘETRŽITÝ PROVOZ*

NÁPLŇ PRÁCE: Obsluha výrobního stroje na výrobu lisovaných dílů v automotive (polotovarů), kontrola kvality, ukládání dílů do boxů (obalů), práce vhodná pro muže i ženy
NABÍZÍME: příspěvek na dopravu, stravenky, připlatek za odpolední a za přesčas a další benefity
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky paní Helena Heryánová, tel.: 771 232 402, popř. email: helena.heryanova@neveon.com

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66999151
Zaměstnavatel:
Tréves Perfoam s.r.o. (63908514)
Kde budete pracovat:
Tréves Perfoam s.r.o. 01
Kontaktní údaje:
Tel.: 771 232 402
E-mail: helena.heryanova@neveon.com

Další nabídka práce podle lokality