Nabídka práce asistent pedagoga (m,ž) - Ústí nad Labem

S novou nabídkou volného pracovního místa ASISTENT PEDAGOGA (M,Ž) v lokalitě Ústí nad Labem přichází na pracovní trh ke dni 24.04.2024 firma - zaměstnavatel Dětský domov a Školní jídelna, Ústí nad Labem, Truhlářova 16, příspěvková organizace (44555440). Výše nabídnuté mzdy je 20 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
asistent pedagoga (m,ž)
Odvětví:
Školství
Profesní zařazení:
Asistenti pedagogů
Počet volných míst:
3
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Změněno dne:
24.04.2024
Mzda:
19 000 až 20 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Požadavky:
- SŠ vzdělání pedagogického směru (maturita)
- kurz asistenta pedagoga
- znalost běžných PC programů
- týmová spolupráce
- cílevědomost, pečlivost, svědomitost
- ŘP sk. B
Pracovní náplň:
- přímá pedagogická činnost spočívající v pomocných výchovných pracích
- provádění rutinních aktivit při výchově dětí, upevňování jejich společenského chování, pracovních, hygienických a jiných návyků, pomoc při pohybové aktivizaci
- práce na směny (noční, denní, ranní služby
Výhody: zvýhodněné stravování, příspěvek na penzijní připojištění, vitamíny, očkování

kontakt: CV a motivační dopis zasílejte pouze e-mailem.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO (vyučení s maturitou)

Reference:
66999717
Dětský domov a Školní jídelna, Ústí nad Labem, Truhlářova 16, příspěvková organizace (44555440)
Dětský domov a Školní jídelna, Ústí nad Labem, Truhlářova 16, příspěvková organizace
Kontaktní údaje:
Tel.: 736612794
E-mail: ddstrekov.red@volny.cz

Další nabídka práce podle lokality