Nabídka práce Elektroúdržbář - Karlovy Vary

S novou nabídkou volného pracovního místa ELEKTROÚDRŽBÁŘ v lokalitě Karlovy Vary přichází na pracovní trh ke dni 01.02.2024 firma - zaměstnavatel THERMAL-F, a.s. (25401726). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 30 000 Kč .

Pracovní pozice:
Elektroúdržbář
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Provozní elektromechanici
Směnnost:
Turnusové služby
Změněno dne:
01.02.2024
Mzda:
30 000 Kč
Nabízené benefity
Podnikové stravování
Kontakt: Špačková Gabriela, tel.: 359 002 450, e-mail: spackova@thermal.cz
Sjednat schůzku předem.
Náplň práce: údržba a opravy elektrických a elektrotechnických zařízení, diagnostika závad, běžná údržba v hotelu.
Požadujeme odbornou způsobilost v elektrotechnice (zkoušky z vyhl. č. 50/78 Sb., § 6), manuální zručnost a dobrý zdravotní stav (manipulace s břemeny).
Jedná se o práci v turnusu krátký/dlouhý týden, pracovní doba střídavě od 6,00 do 18,00 a od 10,00 do 22,00 hod.
Bližší informace na www.thermal.cz/kariera.
Zaměstnanecké stravování, podpora zaměstnavatele při dalším vzdělávání, mimořádné odměny z motivačního programu, vyšší příplatky za práci o víkendech, slevy na hotelové produkty a služby, výhodné parkovné a mobilní tarify.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. - samostatné činnosti na elektrických zařízeních dle §6 vyhl. 50/78 Sb.

Reference:
67000807
Zaměstnavatel:
THERMAL-F, a.s. (25401726)
Kde budete pracovat:
THERMAL - F, a.s. - 000
Kontaktní údaje:
Tel.: 359 002 450
E-mail: spackova@thermal.cz

Další nabídka práce podle lokality