Nabídka práce Vedoucí směny prodejna PEPCO - Plzeň

S novou nabídkou volného pracovního místa VEDOUCÍ SMĚNY PRODEJNA PEPCO v lokalitě Plzeň přichází na pracovní trh ke dni 29.04.2024 firma - zaměstnavatel PEPCO Czech Republic s.r.o. (24294420). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 31 000 Kč .

Pracovní pozice:
Vedoucí směny prodejna PEPCO
Odvětví:
Obchod a cestovní ruch
Profesní zařazení:
Prodavači smíšeného zboží
Počet volných míst:
2
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
29.04.2024
Mzda:
31 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
ŽIVOTOPIS zasílejte na e-mail: prace@pepco.eu

Administrativní a ekonomické znalosti, zkušenost s vedením lidí
Náplň práce:
o samostatná organizace činností na směnách (koordinace 3 až 8 členného týmu)
· provádění pravidelných kontrol činností směny a zodpovědnost za výsledky daného dne, reporting
· podpora nových kolegů a kolegyň při jejich zapracování
· zodpovědnost za finanční hotovost a vyúčtování pokladen
· vykonávání všech provozních a manuálních činností včetně práce na pokladně
· motivace a podpora týmu, spolu s poskytováním průběžné zpětné vazby
· zajištění spokojenosti zákazníků prodejny dodržováním firemních pravidel
· příprava prodejny na pravidelnou inventuru
· péče o vzhled a čistotu prodejny

Nabízíme:

o práce v rozvíjející se společnosti - možnost kariérního postupu
o dvousložkový plat (fix prémie)
o slevy na zaměstnanecké nákupy
o propracovaný systém zaškolení a interního vzdělávání
o flexibilní pracovní doba
o stravenky v nadstandardní hodnotě

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)

Reference:
67001189
Zaměstnavatel:
PEPCO Czech Republic s.r.o. (24294420)
Kde budete pracovat:
PEPCO Czech Republic s.r.o. (02)
Kontaktní údaje:
E-mail: prace@pepco.eu

Další nabídka práce podle lokality