Nabídka práce PROJEKTANT ELEKTRO A MAR - provozovna NUVIA a.s. - JE Dukovany, Třebíč

S novou nabídkou volného pracovního místa PROJEKTANT ELEKTRO A MAR v lokalitě provozovna NUVIA a.s. - JE Dukovany, Třebíč přichází na pracovní trh ke dni 10.04.2024 firma - zaměstnavatel NUVIA a.s. (25506331). Výše nabídnuté mzdy je 47 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
PROJEKTANT ELEKTRO A MAR
Odvětví:
Výroba a provoz
Elektrotechnici a technici energetici projektanti, konstruktéři
Počet volných míst:
2
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
10.04.2024
Mzda:
38 000 až 47 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Náplň práce:
" Zpracování a vedení projektové dokumentace, včetně přípravy rozpočtu.
" Technické konzultace se zákazníky a dodavateli.
" Technicko-obchodní specifikace zboží a služeb pro plnění zakázek.
" Práce na zakázkách pro energetiku i ostatní průmysl.
Co požadujeme?
" VŠ elektro (i bez praxe) nebo SŠ elektro s praxí v projektování min. 5 let
" Znalost práce se projekčními SW
" Znalosti zásad a postupů elektro projektování, technické myšlení
" Znalost norem
" Schopnost samostatného rozhodování
" ŘP skupiny B
" Znalost angličtiny je výhodou

" 25 dní dovolené
" 3 Sick days
" stravenkový paušál
" podpora výuky jazyků
" výhodný telefonní tarif u T-Mobile i pro rodinu
" možnost zhodnocení financí nákupem firemních akcií
" výhodná hypotéka, pojištění a vedení účtu u Reiffeisen banky

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
VŠ Magisterské

Reference:
67001225
Zaměstnavatel:
NUVIA a.s. (25506331)
Kde budete pracovat:
NUVIA a.s. - JE Dukovany, Třebíč
Kontaktní údaje:
Tel.: 728 774 498 (PO-PÁ 8:00 - 16:00)
E-mail: milena.stejskalova@nuvia.com

Další nabídka práce podle lokality