Nabídka práce Elektromechanik/čka - Horní Studénky na Šumpersku

S novou nabídkou volného pracovního místa ELEKTROMECHANIK/ČKA v lokalitě Horní Studénky na Šumpersku přichází na pracovní trh ke dni 28.03.2024 firma - zaměstnavatel Elektro Minář s.r.o. (09690841). Výše nabídnuté mzdy je 38 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Elektromechanik/čka
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Elektromechanici
Počet volných míst:
2
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
28.03.2024
Mzda:
30 000 až 38 000 Kč
Náplň: převážně montáž technologie pro fotovoltaické elektrárny - většinou v průmyslových objektech. Montáže rozváděčových skříní. Elektromontážní práce všeho druhu. Práce v regionu.
Požadované dovednosti: činnosti na technických zařízeních - manuální zručnost, samostatnost. Schopnost práce ve výškách.
Nařízení vlády 194/2022 Sb., dříve vyhl. 50/1978 Sb. - výhodou.
Prac. doba obvykle 7-15.30, lze uzpůsobit dojíždění.
První kontakt: telefonicky, e-mailem.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B aktivní řidič/ka

Reference:
67001807
Zaměstnavatel:
Elektro Minář s.r.o. (09690841)
Kde budete pracovat:
Elektro Minář s.r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 732689235
E-mail: info@elektro-minar.cz

Další nabídka práce podle lokality