Nabídka práce Seřizovač, údržbář - Hlinsko na Chrudimsku

S novou nabídkou volného pracovního místa SEŘIZOVAČ, ÚDRŽBÁŘ v lokalitě Hlinsko na Chrudimsku přichází na pracovní trh ke dni 03.01.2024 firma - zaměstnavatel BETAZ s.r.o. (60112077). Výše nabídnuté mzdy za (35 hod/týdně) je přinejmenším 25 000 Kč . Výhodou volného místa je možnost práce na zkrácený úvazek.

Pracovní pozice:
Seřizovač, údržbář
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Provozní zámečníci, údržbáři
Úvazek:
Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Počet hodin týdně:
35
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
03.01.2024
Mzda:
25 000 Kč
Nabízené benefity
Jiné výhody příspěvek na penzijní připojištění
Poznámka k nabídce práce:
Práce vhodné pro osobu s invalidním důchodem!

Místo výkonu práce: Hlinsko v Čechách
NÁPLŇ PRÁCE: údržba, oprava a seřizování kartonážních strojů

Pracovní úvazek: 35 hod./1 týden, popřípadě kratší úvazek.

První kontakt učiňte, prosím, na níže uvedeném telefonním čísle Po-Pá od 6 do 14 hod., na e-mailové adrese nebo přímo na provozovně Po-Pá od 6 do 14 hod. Nádražní č.p. 458, Hlinsko v Čechách 1, ale po předchozím telefonickém nebo e mailovém kontaktu.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Jiné Oprávnění k řízení VZV výhodou (lze dodatečně zajistit)

Ano, BETAZ s.r.o. uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost práce na zkrácený úvazek.

Reference:
67001838
Zaměstnavatel:
BETAZ s.r.o. (60112077)
Kde budete pracovat:
BETAZ s.r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 469 311 316
E-mail: ekonom@betaz-kartonaz.net