Nabídka práce Ostraha - autotým (mobilní služba) Lidl - Praha město a Středočeský kraj - Praha

S novou nabídkou volného pracovního místa OSTRAHA - AUTOTÝM (MOBILNÍ SLUŽBA) LIDL - PRAHA MĚSTO A STŘEDOČESKÝ KRAJ v lokalitě Praha přichází na pracovní trh ke dni 04.04.2024 firma - zaměstnavatel Protektia s.r.o. (46965076). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je přinejmenším 165 Kč/hod .

Ostraha - autotým (mobilní služba) Lidl - Praha město a Středočeský kraj
Odvětví:
Obrana a ochrana
Profesní zařazení:
Pracovníci ostrahy, strážní
Počet volných míst:
2
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Turnusové služby
Změněno dne:
04.04.2024
Mzda:
165 Kč/hod
Kontakt: nabor1.centrum@protektia.cz, nebo tel. 734 881 686 (9-16 hod.)

Náplň práce: Ostraha majetku a ochrana osob v prostoru u obchodního centra, jízda autem, práce s kamerovým systémem, dodržování bezpečnostních předpisů, spolupráce s Policií ČR při zadržení osob páchajících trestnou činnost.
Požadujeme: Čistý výpis z Rejstříku trestů, věk nad 18 let, dobrou pracovní morálku, spolehlivost a zodpovědnost, flexibilitu, základní znalost PC, ŘP (aktivní řidič), praxe a certifikát strážného výhodou.
Nabízíme: Práci ve stabilní společnosti na HPP i na DPP, odměny za záchyty, pomoc při zajištění certifikátu strážného. Nástup možný IHNED.
Vhodné také pro osoby zdravotně znevýhodněné.

Prosíme NECHODIT na pracoviště, kontaktní osoba se tam nenachází.
Prvotní kontakt je nutný telefonicky Po-Pá 8:00 - 16:00 hod., tel. 734 881 686 p. Svatava Šašková nebo na e-mail: nabor1.centrum@protektia.cz. Nezapomeňte přiložit platné telefonní číslo.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Reference:
67002444
Zaměstnavatel:
Protektia s.r.o. (46965076)
Kde budete pracovat:
Protektia s.r.o._ Praha
Kontaktní údaje:
Tel.: 734 881 686 po - pá od 9-:00 - 16:00 hod.
E-mail: nabor1.centrum@protektia.cz