Nabídka práce Sociální pracovník - Duchcov na Teplicku

S novou nabídkou volného pracovního místa SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK v lokalitě Duchcov na Teplicku přichází na pracovní trh ke dni 05.03.2024 firma - zaměstnavatel Charita Most (70828920). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 30 500 Kč .

Pracovní pozice:
Sociální pracovník
Odvětví:
Zdravotnictví
Sociální pracovníci v azylových domech, probačních střediscích, nápravných a jiných zařízeních
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
05.03.2024
Mzda:
30 500 Kč
Nízkoprahové zařízení pro děti a mládež Zastávka v Duchcově (Charita Most)
Náplň práce
- sociální práce v nízkoprahovém zařízení pro děti a mládež zaměřená na cílovou skupinu dětí ve věku 6 - 15 let, které jsou ohroženy sociálně nežádoucími jevy nebo žijí rizikovým způsobem života
- poradenství a podpora dětem a mládeži (6 - 15 let) v nepřizpůsobivé sociální situaci
- příprava a realizace akcí pro děti (kulturní venkovní akce, letní tábory, depistáže apod.)
- příprava a realizace aktivit pro děti a mládež (preventivní programy, sportovní, vědomostní a výtvarné aktivity, soutěže apod.)
- individuální plánová (tvorba, revize a aktualizaci individuálních plánů)
- školní příprava dětí
- spolupráce se školami, úřady a dalšími službami
- grafická práce- tvorba vzdělávacích letáků, letáčků apod.
- účast na vzdělávacích a týmových setkání (vzdělávání, supervize apod.)

Požadujeme:
- vzdělání dle zákona 108/2006 Sb. o sociálních službách (kurz pracovníka v sociálních službách- není povinný, lze dodělat do 18 měsíců od nastoupení do zaměstnání) - předpoklady pro práci s dětmi (komunikace, hranice, osobnostní vyzrálost apod.) - schopnost pracovat samostatně i v týmu, - motivaci pro práci s lidmi ohroženými sociálním vyloučením, - trestní bezúhonnost, - znalost a dovednost metod a technik práce využívaných v nízkoprahových sociálních službách pro děti a mládež, - schopnost otevřené komunikace s klienty na různá témata, - přijímání klientů napříč celým spektrem cílové skupiny, - umění přijímat a poskytovat zpětnou vazbu, schopnost sebereflexe a práce na sobě, - znalost vlastních hranic a schopnost zacházení s nimi, - schopnost pečlivě vést administrativu, práce na PC (Word, Excel, Outlook, práce s internetovou sítí), - výhodou zkušenost v oboru či z práce s dětmi a mládeží, orientace v zákoně 108/2006 Sb. o sociálních službách a Standardech kvality sociálních služeb
Nabízíme: příjemné pracovní prostředí, odborné zaškolení, vstřícnou personální politiku a kulturu organizace, kreativní zaměstnání, práci v profesionálním týmu, práce pod supervizí, další vzdělávání v oboru
Obsah přihlášky: - motivační dopis ("Co očekávám od dané pozice a co mohu nabídnout", v rozsahu max. A4), - strukturovaný životopis s uvedením profesních předpokladů, včetně kontaktních údajů a údajů o odborných znalostech a dovednostech, prohlášení uchazeče v následujícím znění: Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu podkladů pro přihlášku do výběrového řízení dávám, ve smyslu Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, souhlas k jejich zpracování
Zájemci o pracovní pozici pracovník v sociálních zašlou přihlášky do výběrového řízení na mail podlogarova@charita-most.cz
Vybraní zájemci budou pozváni k osobnímu pohovoru, který se bude konat průběžně dle zaslaných přihlášek. Nástup dle dohody.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Vyšší odborné

Reference:
67003638
Zaměstnavatel:
Charita Most (70828920)
Kde budete pracovat:
Charita Most 002
Kontaktní údaje:
Tel.: 778 005 957
E-mail: podlogarova@charita-most.cz