Nabídka práce Obsluha stroje CNC - Klatovy

S novou nabídkou volného pracovního místa OBSLUHA STROJE CNC v lokalitě Klatovy přichází na pracovní trh ke dni 27.02.2024 firma - zaměstnavatel SEG s.r.o. (46883657). Výše nabídnuté mzdy za (37.5 hod/týdně) je přinejmenším 35 000 Kč .

Pracovní pozice:
Obsluha stroje CNC
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
37.5
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
27.02.2024
Mzda:
35 000 Kč
Náplň práce: obsluha CNC (tryskač), manipulace s materiálem a zámečnické práce, obsluha a údržba stroje tryskač,kontrola prvedených operací, dodržování pravidel kvality
Požadujeme: vyučen strojní mechanik obráběcí stroje a zařízení se zaměřením na zámečnictví, orientace v technické dokumentaci, práce v oboru ocelových konstrukcí, spolehlivost, samostatost, zručtnost, flexibilita
Výhodou: zkušenosti s prací na PC a CNC, oprávnění jeřábník a vazač
Nabízíme: práci na HPP, nadstandartní finnanční ohodnocení, týdenní rekondiční a rehabilitační pobyt v lázních, 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, odměny při významných životních výročních, penzijní připojištění po jednom odpracovaném roce, poskytnutí ochranných pracovních prostředků, pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou zaměstnavateli při výkonu zaměstnání

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)

Reference:
67003928
Zaměstnavatel:
SEG s.r.o. (46883657)
Kde budete pracovat:
SEG s.r.o. - pracoviště Klatovy
Kontaktní údaje:
Tel.: 731 106 417, 371 102 850
E-mail: seg@seg.cz