Nabídka práce FAKULTA UMĚNÍ A ARCHITEKTURY- DOCENT/KA nebo ODBORNÝ/Á ASISTENT/KA PRO KATEDRU TEORIE A DĚJIN VÝTVARNÝCH UMĚNÍ A ARCHITEKRURY - Liberec

S novou nabídkou volného pracovního místa FAKULTA UMĚNÍ A ARCHITEKTURY- DOCENT/KA NEBO ODBORNÝ/Á ASISTENT/KA PRO KATEDRU TEORIE A DĚJIN VÝTVARNÝCH UMĚNÍ A ARCHITEKRURY v lokalitě Liberec přichází na pracovní trh ke dni 07.11.2023 firma - zaměstnavatel Technická univerzita v Liberci (46747885). Výše nabídnuté mzdy za (20 hod/týdně) je přinejmenším 40 000 Kč . Výhodou volného místa je možnost práce na zkrácený úvazek. Výhodou pracovní nabídky je možnost práce s ubytováním.

Popis nabídky práce

Pracovní pozice:
FAKULTA UMĚNÍ A ARCHITEKTURY- DOCENT/KA nebo ODBORNÝ/Á ASISTENT/KA PRO KATEDRU TEORIE A DĚJIN VÝTVARNÝCH UMĚNÍ A ARCHITEKRURY
Odvětví:
Školství (nabídky práce na Liberecku)
Profesní zařazení:
Docenti na vysokých školách
Úvazek:
Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Počet hodin týdně:
20
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
07.11.2023
Mzda:
40 000 Kč
Nabízené benefity
Ubytování
Podnikové stravování
Předškolní zařízení
Poznámka k nabídce práce:
CHARAKTERISTIKA: výuka předmětů se zaměřením na dějiny umění 19. - 21. století, vedení teoretických částí kvalifikačních prací, vědeckovýzkumná a publikační činnost, sebevzdělávací aktivity, příprava a realizace exkurzí se studenty, podíl na administrativním a praktickém provozu katedry. DOVEDNOSTI: publikační činnost v oboru, zkušenost s prací kurátora / kurátorky, vysokoškolskou pedagogickou praxi minimálně 5 let, zkušenost s řešením grantových projektů, samostatnost a dobré komunikační schopnosti, schopnost týmové spolupráce, pracovní flexibilitu a odpovědnost, znalost anglického jazyka na úrovni minimálně B2 (úroveň vyšší a další světové jazyky výhodou), zájem o internacionalizaci pracoviště, zapojování do mezinárodních akademických sítí. VZDĚLÁNÍ: ukončené Mgr. VŠ vzdělání a doktorské studium v oboru dějin umění, habilitace v oboru dějin umění, popř. uchazeče s předpoklady k zahájení habilitačního řízení do jednoho roku. PRAC. POMĚR: 50% úvazek, prac. sml. - na dobu určitou 1 rok (s možností prodloužení). Plat 40000,- Kč při 100% úvazku. NÁSTUP: 1.2.2024, příp. dle dohody, mzd. zařazení A4 nebo A3 dle vnitř. mzd. předpisu. Mzda 40 000,-Kč při plném úvazku.
Zaměstnanecké benefity: ubytování, podnikové stravování, předškolní zařízení.
K přihlášce do VŘ musí být přiloženy tyto dokumenty: stručný životopis, stručná charakteristika dosavadní odborné, vědecké a výzkumné činnosti, seznam publikovaných odborných prací s příp. ohlasy, doklady o ukončeném vzdělání, příp. doklady o odborné způsobilosti a členství v odborných společnostech, příp. hodnocení z předch. pracoviště. Přihlášku doručte výlučně elektronicky (volnamista@tul.cz a v kopii jitka.havlikova@tul.cz) nejpozději do 10.12.2023. Výběr. Řízení je od 07.11.2023 zveřejněno na úřední desce TUL.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
VŠ Magisterské
Dovednosti:
Jiné pedagogická praxe min.5 let
Jazykové znalosti:
Angličtina (aktivní) úroveň B2

Otázky a odpovědi k volnému pracovnímu místu:

Toto nabízené volné místo není vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Ano, zaměstnavatel Technická univerzita v Liberci uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost ubytování.

Ano, Technická univerzita v Liberci uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost práce na zkrácený úvazek.

Kontaktní údaje

Reference:
67004221
Zaměstnavatel:
Technická univerzita v Liberci (46747885)
Kde budete pracovat:
TUL - Fakulta umění a architektury
Kontaktní údaje:
E-mail: volnamista@tul.cz

Prohlédnout dalších 1137 nabídek práce na Liberecku