Nabídka práce UAP Quality Technician - Úherce na Plzeňsku

S novou nabídkou volného pracovního místa UAP QUALITY TECHNICIAN v lokalitě Úherce na Plzeňsku přichází na pracovní trh ke dni 21.02.2024 firma - zaměstnavatel Faurecia Plzeň s.r.o. (29164516). Výše nabídnuté mzdy je 31 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
UAP Quality Technician
Odvětví:
Výroba a provoz
Technici kontroly kvality, laboranti v ostatních průmyslových oborech
Směnnost:
Třísměnný provoz
Změněno dne:
21.02.2024
Mzda:
25 000 až 31 000 Kč
Požadavky: Ideálně alespoň 2 roky praxe v automotive v oblasti Kvality; AJ B2; MS Office; SAP
Pracovní náplň:
- vytváří upozornění kvality a zavádí nápravná opatření na základě analýz
- zajišťuje školení operátorů na provádění pracovních postupů
- provádí definované audity dle plánu (např. bleskový audit, 7QB audit, audit stansdartizované práce, ...)
- spolupracuje při zvyšování kvality výroby
- podává návrhy a podměty ke zvyšování kvality vyráběných dílů
Zaměstnanecké výhody:
- stravování zdarme
- příspěvek na dopravu
- služby fyzioterapeuta přímo na pracovišti
- 25 dní dovolené
- Sodexo card
- příspěvek na Multisport card
První kontakt e-mailem či telefonicky po-pá 8-16 hod.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
67004267
Zaměstnavatel:
Faurecia Plzeň s.r.o. (29164516)
Kde budete pracovat:
Faurecia Plzeň, s.r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 720748737
E-mail: miluse.cafourkova@forvia.com

Další nabídka práce podle lokality