Nabídka práce Úklid objektu - Rakovník

S novou nabídkou volného pracovního místa ÚKLID OBJEKTU v lokalitě Rakovník přichází na pracovní trh ke dni 29.02.2024 firma - zaměstnavatel PROTECTON HOLDING, a.s. (17068797). Výše nabídnuté mzdy za (5 hod/týdně) je přinejmenším 3 500 Kč . Výhodou volného místa je možnost práce na zkrácený úvazek.

Pracovní pozice:
Úklid objektu
Odvětví:
Služby
Uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objektech
Úvazek:
Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Počet hodin týdně:
5
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
29.02.2024
Mzda:
3 500 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Vhodné pro OZP.
Náplň práce: mytí oken, vytírání podlah, úklid WC.
Práce na 5 hodin týdně (1 hod. denně nebo 2x týdně po 2,5 hod.)
Požadujeme: výpis z rejstříku trestů, zdravotní způsobilost. Praxe v úklidu výhodou.
Nabízíme: mzdu 3.500 Kč/měs., velké a příjemné zázemí na objektu, stabilní zaměstnání, pravidelnou měsíční mzdu, práci na HPP.
Způsob 1. kontaktu se zaměstnavatelem: tel. 773766674 (Po-Pá, 8:00-16:00 hod.)
Více informací o společnosti najdete na našem webu.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Ano, PROTECTON HOLDING, a.s. uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost práce na zkrácený úvazek.

Reference:
67004268
Zaměstnavatel:
PROTECTON HOLDING, a.s. (17068797)
Kde budete pracovat:
PROTECTON HOLDING, a.s. - pracoviště Rakovník
Kontaktní údaje:
Tel.: 773766674
E-mail: nabor@protecton.cz