Nabídka práce CNC operátoři - Suchdol nad Odrou na Novojičínsku

S novou nabídkou volného pracovního místa CNC OPERÁTOŘI v lokalitě Suchdol nad Odrou na Novojičínsku přichází na pracovní trh ke dni 22.12.2023 firma - zaměstnavatel ROMOTOP spol. s r. o. (47678186). Výše nabídnuté mzdy za (37.5 hod/týdně) je 45 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
CNC operátoři
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Obsluha zařízení na tažení a protlačování kovů
Počet volných míst:
4
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
37.5
Směnnost:
Nepřetržitý provoz
Změněno dne:
22.12.2023
Mzda:
30 000 až 45 000 Kč
Nabízené benefity
Jiné výhody sravenky v hodnotě 180,- Kč
z: 07.11.2023 Místo vhodné i pro cizince a zaměstnaneckou kartu.
Pracovní náplň:
- ohýbání plechů na CNC
- Vyučení ve strojírenském oboru, praxe a znalost techn. dokumentace výhodou.

Přihlášku, včetně strukturovaného životopisu, zašlete na personální oddělení, e-mail: machacova.svatoslava@romotop.cz.

Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, stravenky v hodnotě 180,- Kč, odměna na dovolenou, Vánoce + podíl na zisku, možnost životní pojištění

Kontakt: Mgr. Svatoslava Macháčová, personální oddělení, telefonicky Po - Pá od 7:00 - 11:00 hod. na č.: 517 075 813.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
67004527
Zaměstnavatel:
ROMOTOP spol. s r. o. (47678186)
Kde budete pracovat:
ROMOTOP spol. s r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 517 075 813
E-mail: machacova.svatoslava@romotop.cz

Další nabídka práce podle lokality