Nabídka práce Řidiči nákladních automobilů - Nový Jičín

S novou nabídkou volného pracovního místa ŘIDIČI NÁKLADNÍCH AUTOMOBILŮ v lokalitě Nový Jičín přichází na pracovní trh ke dni 03.04.2024 firma - zaměstnavatel LXM Group a. s. (25849832). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 40 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Řidiči nákladních automobilů
Odvětví:
Doprava
Profesní zařazení:
Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů)
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
03.04.2024
Mzda:
36 000 až 40 000 Kč
Nabízené benefity
Jiné výhody stravné, náborový příspěvěk, služební byt za zvýhodněnou cenu
Poznámka k nabídce práce:
z: 14.11.2023 a: 3.4.2024
Požadujeme:
- řidičský průkaz skupiny B, C, E
- profesní průkaz
- spolehlivost, zodpovědnost
- fyzická odolnost
- trestní bezúhonost

Náplň práce:
Řidič nákladního vozdila ve stavebnictví. Údržba svěřeného stroje.
Nabízíme:
- práci v blízkosti domova
- stabilitu prostředí
- zaměstnanecké benefity
- odborná školení
- práce v MSK

Zaměstnanecké výhody: stravné, náborový příspěvěk, služební byt za zvýhodněnou cenu

Kontakt: PhDr. Ing. Zuzana Kuběnová LL.M., telefonicky Po - Pá od 8:00 do 15:00 hod. na č.: 604 191 929, e-mail: zuzana.kubenova@lxmgroup.cz

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola
Dovednosti:
Řidičský průkaz
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C
Řidičský průkaz - řízení motorových vozidel s přívěsem - skupina E
Řidičský průkaz - profesní průkaz řidiče

Reference:
67006008
Zaměstnavatel:
LXM Group a. s. (25849832)
Kde budete pracovat:
LXM Group a. s. - Nový Jičín
Kontaktní údaje:
E-mail: zuzana.kubenova@lxmgroup.cz