Nabídka práce Stavební dělníci - Nový Jičín

S novou nabídkou volného pracovního místa STAVEBNÍ DĚLNÍCI v lokalitě Nový Jičín přichází na pracovní trh ke dni 03.04.2024 firma - zaměstnavatel LXM Group a. s. (25849832). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 31 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Stavební dělníci
Odvětví:
Stavebnictví
Profesní zařazení:
Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov
Počet volných míst:
3
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
03.04.2024
Mzda:
29 000 až 31 000 Kč
Nabízené benefity
Jiné výhody stravné
Poznámka k nabídce práce:
z: 14.11.2023 a: 3.4.2024
Požadujeme:
- praxi v oboru,
- manuální zručnost,
- trestní bezúhonost,
- zodpovědnost a spolehlivost,
- fyzická zdatnost,
- řidičský průkaz skupiny B

Náplň práce:
- Výkopové a lehké montážní práce při zemních pracech.
Co Vám můžeme nabídnout?
- Zázemí stabilní stavební společnosti s dlouholetou tradicí.
- Smluvní pracovní poměr s možností prodloužení .
- 4 týdny dovolené.
- Roční odměny.
- Možnost zvyšování profesní kvalifikace.
- Práci na pevně dané ranní směn.

Zaměstnanecké výhody: stravné

Kontakt: PhDr. Ing. Zuzana Kuběnová LL.M., telefonicky Po - Pá od 8:00 do 15:00 hod. na č.: 604 191 929, e-mail: zuzana.kubenova@lxmgroup.cz

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Nižší střední odborné
Dovednosti:
Řidičský průkaz
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Reference:
67006009
Zaměstnavatel:
LXM Group a. s. (25849832)
Kde budete pracovat:
LXM Group a. s. - Moravskoslezský kraj
Kontaktní údaje:
E-mail: zuzana.kubenova@lxmgroup.cz

Další nabídka práce podle lokality