Nabídka práce Cost and Value Engineer - Praha

S novou nabídkou volného pracovního místa COST AND VALUE ENGINEER v lokalitě Praha přichází na pracovní trh ke dni 11.12.2023 firma - zaměstnavatel Siemens, s.r.o. (00268577). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 80 000 Kč .

Pracovní pozice:
Cost and Value Engineer
Odvětví:
Věda a výzkum
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Inženýři elektrotechnici a energetici ve výzkumu a vývoji
Počet volných míst:
5
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
11.12.2023
Mzda:
80 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Náplň práce:
* Transparentnost nákladů a hodnot pro jednotlivé komponenty i pro komplexní systémy, optimalizace nákladů na produkty a faktorů udržitelnosti ve stejné míře
* Poradenství našemu oddělení Motion Control v otázkách týkajících se uhlíkové stopy produktu, udržitelných ovlivňujících faktorů, ekodesignu a energetické účinnosti
* Analýza hodnotového řetězce od suroviny, přes jednotlivé výrobní kroky, až po hotový výrobek a výpočet očekávaných nákladů včetně optimalizace společně s interními a externími partnery
* Analýza procesů a vývoj řešení pro optimalizaci procesů a technologií u dodavatelů v celém hodnotovém řetězci
* Budete navrhovat a moderovat workshopy samostatně organizovaným způsobem - také v našich pobočkách v Evropě a Asii

Váš úspěch je založen na:
* Vzdělání v oboru průmyslového inženýrství, strojírenství, elektrotechniky nebo podobně výhodou.
* Zkušenosti s inženýrskými projekty Cost & Value (např. analýza struktury nákladů nebo kalkulace nákladů zdola nahoru) a zlepšováním nákladů vítány.
* Máte dovednosti v oblasti řízení nákladů na produkty a velkým plusem jsou vaše zkušenosti s jednáním s dodavateli.
* Angličtina pro každodenní obchodní komunikaci.
* Flexibilita a ochota cestovat.

Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, flexibilní pracovní dobu, home office a firemní mateřské školku pro lepší skloubení pracovního a soukromého života, individuální rozpočet na benefity ve výši min. 24 000 Kč, který si můžete proměnit na kombinaci až 8 dní volna navíc, bodů do cafeterie či příspěvků na penzijní a/nebo životní pojištění, příspěvek na stravování ve formě stravenek nebo příspěvku ve firemní kantýně, možnost stát se akcionářem Siemens a získat akcie zdarma, nejrůznější slevy a zvýhodněné nabídky

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Vyšší odborné

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
67006089
Zaměstnavatel:
Siemens, s.r.o. (00268577)
Kde budete pracovat:
Siemens, s.r.o.
Kontaktní údaje:
E-mail: tomas.macko@siemens.com

Další nabídka práce podle lokality