Nabídka práce Údržbáři - Harrachov na Jablonecku

S novou nabídkou volného pracovního místa ÚDRŽBÁŘI v lokalitě Harrachov na Jablonecku přichází na pracovní trh ke dni 25.01.2024 firma - zaměstnavatel SKLÁRNA A MINIPIVOVAR NOVOSAD & SYN HARRACHOV s.r.o. CZECH REPUBLIC (49282794). Výše nabídnuté mzdy za (37.5 hod/týdně) je 35 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Údržbáři
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Provozní zámečníci, údržbáři
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
37.5
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
25.01.2024
Mzda:
27 000 až 35 000 Kč
Nabízené benefity
Jiné výhody stravenky, příspěvek na dopravu, lázně, masáže
Přijmeme do trvalého pracovního poměru údržbáře objektu. Jedná se o pracovní poměr na dobu neurčitou.Požadujeme manuální zručnost, fyzickou zdatnost, řidičské oprávnění (sk. B, C, E, T) - výhodou, spolehlivost a praxi v oboru (instalatér, zámečník, zedník, elektrikář). Vyhláška 50 výhodou.

Pracovní náplň: správa a údržba objektu a jiného majetku firmy, úklid, sekání trávy, úklid sněhu. Běžné opravy, montáže, drobné zednické, instalatérské a elektrikářské práce související s provozem sklárny, minipivovaru, hotelu atd.

Nabízíme: stravenky, příspěvek na dopravu, lázně, masáže

Kontakt: e-mailem, telefonicky 7:00 - 13:00 hodin

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Praxe v povoláních:
Zedníci, kamnáři, dlaždiči a montéři suchých staveb
Instalatéři, potrubáři, stavební zámečníci a stavební klempíři
Pracovníci v oboru elektroniky a elektrotechniky

Reference:
67006772
SKLÁRNA A MINIPIVOVAR NOVOSAD & SYN HARRACHOV s.r.o. CZECH REPUBLIC (49282794)
SKLÁRNA A MINIPIVOVAR NOVOSAD & SYN HARRACHOV s.r.o. CZECH REPUBLIC
Kontaktní údaje:
Tel.: 481 528 142
E-mail: person@sklarnaharrachov.cz