Nabídka práce Přijímací technici - autorizovaný servis Ford - Nový Jičín

S novou nabídkou volného pracovního místa PŘIJÍMACÍ TECHNICI - AUTORIZOVANÝ SERVIS FORD v lokalitě Nový Jičín přichází na pracovní trh ke dni 20.11.2023 firma - zaměstnavatel F. 67 s.r.o. (26869675). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je přinejmenším 43 000 Kč .

Pracovní pozice:
Přijímací technici - autorizovaný servis Ford
Odvětví:
Výroba a provoz
Služby
Profesní zařazení:
Mechanici a opraváři osobních automobilů
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
20.11.2023
Mzda:
43 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
z: 20.11.2023 Zájem o občany EU.
PRACOVNÍ NÁPLŇ
• příjem a vyřizování zakázek a dalších požadavků klientů
• identifikace klíčových bodů na zakázce a určení případných možných závad a předložení cenové kalkulace
• zpracování potřebné dokumentace od zákazníka, vyřizování běžných a garančních opravy, řešení pojistných událostí
• odpovědnost za bezproblémovou komunikaci s klientem a za včasné plnění jednotlivých zakázek
POŽADUJEME
• Vzdělání technického zaměření (praxe na obdobné pozici výhodou)
• Loajalitu, schopnost spolupracovat, učit se a hledat nové příležitosti
• Samostatnost, spolehlivost a pečlivost při výkonu zaměstnání
• Komunikativnost, obchodní zdatnost, příjemné vystupování a jednání se zákazníky
• Řidičský průkaz skupiny B
NABÍZÍME
• Možnost nadstandardního výdělku
• Zázemí stabilní společnosti
• Pohodový kolektiv

Kontakt: Ing. Petra Kutějová, e-mail: info@f67.cz

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Dovednosti:
Práce s PC
Práce s PC - internet a elektronická pošta
Řidičský průkaz
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Reference:
67007170
Zaměstnavatel:
F. 67 s.r.o. (26869675)
Kde budete pracovat:
F. 67 s.r.o. - pracoviště Jugoslávská
Kontaktní údaje:
E-mail: info@f67.cz