Nabídka práce Obsluha CNC stroje - obráběč, soustružník - Kralovice na Plzeňsku

S novou nabídkou volného pracovního místa OBSLUHA CNC STROJE - OBRÁBĚČ, SOUSTRUŽNÍK v lokalitě Kralovice na Plzeňsku přichází na pracovní trh ke dni 29.11.2023 firma - zaměstnavatel ZT METAL a.s. (64830837). Výše nabídnuté mzdy je 55 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Obsluha CNC stroje - obráběč, soustružník
Odvětví:
Výroba a provoz
Seřizovači a obsluha obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích)
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
29.11.2023
Mzda:
28 000 až 55 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Náplň práce:
- obsluha, programování a seřizování CNC stroje
- manipulace s materiály, polotovary a výrobky
- ošetřování a údržba stroje
Požadujeme:
- SOU ve strojířenském oboru a základní znalost problematiky strojířenské výroby
- orientace ve výkresové dokumentaci
- ochotu učit se novým věcem
- samostatnost, zodpovědnost a chuť pracovat
Nabízíme:
- mzdové ohodnocení dle vašich znalostí a zkušeností
- příplatky nad rámec zákona
- odměny za pracovní a životní výročí
- vlastní jídelna v areálu podniku a příspěvek na stravování
- 5 týdnů dovolené
- možnost ubytování ve firemní ubytovně
- příspěvek na penzijní připojištění
První kontakt emailem či telefonicky

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Reference:
67009201
Zaměstnavatel:
ZT METAL a.s. (64830837)
Kde budete pracovat:
ZT METAL a.s.
Kontaktní údaje:
Tel.: 373 340 820
E-mail: paskova@ztmetal.cz

Další nabídka práce podle lokality