Nabídka práce mistr na technickém úseku (M/Ž) - Planá nad Lužnicí na Táborsku

S novou nabídkou volného pracovního místa MISTR NA TECHNICKÉM ÚSEKU (M/Ž) v lokalitě Planá nad Lužnicí na Táborsku přichází na pracovní trh ke dni 19.02.2024 firma - zaměstnavatel Kostelecké uzeniny a.s. (46900411). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 41 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
mistr na technickém úseku (M/Ž)
Odvětví:
Výroba a provoz
Mistři a příbuzní pracovníci v chemii, farmacii a potravinářství
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
19.02.2024
Mzda:
35 000 až 41 000 Kč
Nabízené benefity
Jízdní výhody příspěvek na dopravu nad 40 km z místa bydliště
Podnikové stravování
Dovolená navíc
Zvláštní prémie
Jiné výhody zaměstnanecké balíčky, příspěvky na penzijní připojištění, kafeterie
Vzdělání - min.SOU technic.směru, min.2 roky praxe v technic.oboru, znalost práce s vedením a řízením lidí
Prac. náplň: řízení střediska údržby, zodpovědnost za opravy zařízení a instalaci nových strojů ve výrobě, plánování oprav strojů a zařízení, spolupráce s dodavateli při zabezpečení oprav, řízení a vedení pracovníků na středisku údržby.

Požadované znalosti: znalost opravárenských procesů a údržbářských procesů, znalost základních strojů a zařízení, zkušenost s vedením a řízením pracovního kolektivu.

Nabízíme - mimořádné odměny 2 x ročně, 25 dnů dovolené, závodní stravování, svačiny zdarma, zaměstnanecké balíčky, příspěvky na penzijní připojištění, cafeterie - příspěvek 10 tis.Kč/ rok, příspěvek na dopravu nad 40km z místa bydliště.
Kontakt: telefonicky (Po-Pá: 8:00 - 14:00 hod.), e-mailem, osobně (Po-Pá: 8:00 - 14:00 hod.).

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO (vyučení s maturitou)
Dovednosti:
Jiné znalost opravárenských a údržbářských procesů

Reference:
67009510
Zaměstnavatel:
Kostelecké uzeniny a.s. (46900411)
Kde budete pracovat:
Kostelecké uzeniny a.s., provoz Planá nad Lužnicí
Kontaktní údaje:
Tel.: 381 419 363, 724 067 818
E-mail: petra.varackova@ku.cz