Nabídka práce OŠETŘOVATEL/OŠETŘOVATELKA KONÍ - Lučina na Frýdeckomístecku

S novou nabídkou volného pracovního místa OŠETŘOVATEL/OŠETŘOVATELKA KONÍ v lokalitě Lučina na Frýdeckomístecku přichází na pracovní trh ke dni 18.12.2023 firma - zaměstnavatel Stáj MUSTANG s.r.o. (25395131). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 20 528 Kč .

Pracovní pozice:
OŠETŘOVATEL/OŠETŘOVATELKA KONÍ
Odvětví:
Zemědělství a lesnictví
Profesní zařazení:
Chovatelé a ošetřovatelé koní
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
18.12.2023
Mzda:
20 528 Kč
Poznámka k nabídce práce:
z:30/11/2023 a:18/12/2023
Hledáme ošetřovatele/ošetřovatelku koní do Stáje Mustang s.r.o. v obci Lučina, která se nachází nedaleko Frýdku-Místku a Havířova a je zaměřena na chov parkurových koní.
Náplň práce:
- práce ve stáji, kde jsou především koně ve sportu
- krmení, čistění boxů od koňských exkrementů, pohybování a čištění koní
- úklid stáje a také do chovné stáje - kde jsou chovné klisny s hříbaty, práce zahrnuje krmení, čistění boxů od koňských exkrementů
- pouštění koní na pastviny
- péče o klisny s hříbátky.
Nabízíme:
- zajímavou práci v příjemném kolektivu
- dobrou pracovní dobu.
V případě zájmu mě kontaktujte na tel: 603733154, nebo na emailu evidence@staj-mustang.cz

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Reference:
67009681
Zaměstnavatel:
Stáj MUSTANG s.r.o. (25395131)
Kde budete pracovat:
Stáj MUSTANG s.r.o. - pracoviště
Kontaktní údaje:
Tel.: 603 733 154
E-mail: evidence@staj-mustang.cz

Další nabídka práce podle lokality