Nabídka práce Seřizovači montážní linky - PWO Hrachovec* - Valašské Meziříčí na Vsetínsku

S novou nabídkou volného pracovního místa SEŘIZOVAČI MONTÁŽNÍ LINKY - PWO HRACHOVEC* v lokalitě Valašské Meziříčí na Vsetínsku přichází na pracovní trh ke dni 17.01.2024 firma - zaměstnavatel PWO Czech Republic a.s. (25387146). Výše nabídnuté mzdy za (37.5 hod/týdně) je přinejmenším 28 000 Kč .

Pracovní pozice:
Seřizovači montážní linky - PWO Hrachovec*
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Mechanici a opraváři průmyslových strojů a zařízení
Počet volných míst:
3
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
37.5
Směnnost:
Třísměnný provoz
Změněno dne:
17.01.2024
Mzda:
28 000 Kč
Nabízené benefity
Jízdní výhody příspěvek na dopravu
Podnikové stravování příspěvek na stravování
Dovolená navíc 25 dní dovolené, 3 dny zdravotní dovolená
Jiné výhody příspěvek na penzijní připojištění, očkování proti chřipce,
Poznámka k nabídce práce:
SEŘIZOVAČI MONTÁŽNÍ LINKY - PWO HRACHOVEC*
NÁPLŇ PRÁCE: Seřizování, nastavování a obsluha montážní linky. Kontrola nastavených parametrů. Uvolňování linky dle nastavených kritérií. Kontrola a provádění měření vyrobených dílů. Provádění zápisů a evidence kontrol. Provádění přestavby a podpora při přestavbě linky. Odstraňování poruch a problémů, minimalizace prostojů. Dodržování zásad BOZP a 5S
POŽADUJEME: základní vzdělání, Znalost práce na PC. Flexibilita a samostatné rozhodování, schopnost rychlého zapracování. Odolnost vůči stresu. Znalost programu SAP výhodou. Praxe s VZV a platné oprávnění výhodou, Práce ve směnném a nepřetržitém provozu. Znalost MIG/MAG svařování.
NABÍZÍME: 25 dní řádné dovolené, 3 dny tzv. zdravotní dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na dopravu, příspěvek na stravování, příspěvek k životnímu jubileu, stabilizační odměnu za odpracovaná léta ve společnosti ve formě poukazu na rekreační, léčebný či wellness pobyt, poskytování firemních půjček, pořádání kulturních, společenských a sportovních akcí pro zaměstnance, očkování proti chřipce, elektronickou benefitní kartu, zvýhodněné telefonní tarify,
PRVNÍ KONTAKT: Paní Dobešová Natálie tel.: 604 637 746 (8-15 hod.), nebo emailem: prace@pwo-group.com

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
67010067
Zaměstnavatel:
PWO Czech Republic a.s. (25387146)
Kde budete pracovat:
PWO Czech Republic a.s. 01
Kontaktní údaje:
Tel.: 604 637 746
E-mail: prace@pwo-group.com

Další nabídka práce podle lokality