Nabídka práce VŠEOBECNÁ/VŠEOBECNÝ ÚČETNÍ (vhodné i pro OZP) - Frýdek-Místek

S novou nabídkou volného pracovního místa VŠEOBECNÁ/VŠEOBECNÝ ÚČETNÍ (VHODNÉ I PRO OZP) v lokalitě Frýdek-Místek přichází na pracovní trh ke dni 07.02.2024 firma - zaměstnavatel Výrobní družstvo VKUS Frýdek-Místek (00031330). Výše nabídnuté mzdy je 30 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
VŠEOBECNÁ/VŠEOBECNÝ ÚČETNÍ (vhodné i pro OZP)
Odvětví:
Administrativa
Finance
Profesní zařazení:
Odborní účetní všeobecní
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
07.02.2024
Mzda:
26 000 až 30 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
z:1/12/2023 (vhodné i pro OZP) a:7/2/2024
Náplň práce:
- účtování dodavatelských faktur
- kontrola správnosti fakturace odběratelských faktur
- účtování pokladních dokladů a kontrola bankovních dokladů
- účtování skladů, účtování nedokončené výroby
- účtování v oblasti majetku
- dohled nad oblastí závazkových vztahů z hlediska účetnictví vč. jejich řešení
- sestavování a zpracování měsíční uzávěrky
- měsíční zpracování DPH včetně daňového přiznání a kontrolního hlášení
- kontrola správnosti všech účetních operací v rámci daňové evidence i účetnictví
- dohled při fyzické inventuře, zpracování dokladové inventarizaci
- sestavování roční účetní závěrky včetně daňového přiznání a odeslání na finanční úřad
- zpracovávání statistických výkazů
- pracovní doba pondělí až pátek 6:00-14:00 hod.
Požadujeme:
- minimálně středoškolské vzdělání s maturitou
- prokazatelnou praxi v oboru minimálně 2 roky
- praktickou zkušenost se zpracováním agendy podvojného účetnictví
- orientace v účetních předpisech
- výborná znalost práce s PC (především MS Excel)
- samostatnost, zodpovědnost, pečlivost, přesnost, analytické myšlení
- předložení výpisu z RT.
Kontakt telefonicky, emailem, osobně dle předchozí telefonické domluvy.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Dovednosti:
Práce s PC
Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)

Reference:
67010113
Zaměstnavatel:
Výrobní družstvo VKUS Frýdek-Místek (00031330)
Kde budete pracovat:
Výrobní družstvo VKUS Frýdek-Místek - pracoviště
Kontaktní údaje:
Tel.: 601 168 231 (7:00-11:00 hod.)
E-mail: vlasta.brixova@vkusfm.cz

Další nabídka práce podle lokality