Nabídka práce Hlavní finanční účetní (m/ž) - Horní Benešov na Bruntálsku

S novou nabídkou volného pracovního místa HLAVNÍ FINANČNÍ ÚČETNÍ (M/Ž) v lokalitě Horní Benešov na Bruntálsku přichází na pracovní trh ke dni 29.05.2024 firma - zaměstnavatel BENEKOVterm s.r.o. (25839811). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 45 000 Kč hrubého. Výhodou volného místa je možnost práce na zkrácený úvazek.

Popis nabídky práce

Pracovní pozice:
Hlavní finanční účetní (m/ž)
Odvětví:
Administrativa
Finance
Profesní zařazení:
Hlavní účetní
Úvazek:
Pracovní poměr - plný úvazek
Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
29.05.2024
Mzda:
30 000 až 45 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Kdo jsme
Jsme tradiční česká rodinná společnost, která je předním výrobcem ekologických automatických kotlů. Teplo do domovů i průmyslových objektů dodáváme v České Republice i do více jak 23 zemí v Evropě v Asii nebo Austrálii. Při výrobě našich výrobků spolupracujeme s významnými výzkumnými centry a univerzitami v celé Evropě, ale také s významnými společnostmi, např. Siemens. Zajišťujeme také zakázkovou strojírenskou výrobu, prodej fotovoltaických elektráren, tepelných čerpadel a energeticky úsporného osvětlení.
Zároveň věříme, že firma není uzavřená jednotka a pro svůj zdravý chod se musí zapojit do aktivit ve svém okolí. Dlouhodobě proto aktivně podporujeme různé kulturní i sportovní akce a spolky v regionu a v neposlední řadě se věnujeme ochraně přírody. Sadíme aleje stromů, stavíme tůně a rybníky a revitalizujeme krajinu v blízkém okolí.
Výzva pro všechny kované v oboru finanční správy - Benekov hledá nového učetního (M/Ž)!

Máte v lásce vše, co se týče finančního řízení a účetnictví? Jakožto náš účetní budete nedílnou součástí firemního vedení. Vše od plánování, přes rozpočty a uzávěrky až po audity bude Vaším královstvím. Doufáme ve spolehlivého a do práce nadšeného týmového hráče.
Popis pozice
Hledáme do svého týmu dalšího parťáka, schopného pomoct jí s veškerou finančně-účetní agendou. Práce na této pozici obnáší především účetní úkony očekávatelné ve výrobní firmě - dodavatelské a odběratelské vztahy a faktury, účtování pokladny, DPH, kontrolní hlášení, roční uzávěrky, řešení daní, ale také práci se sklady či závazkové vztahy nebo řešení auditu. V neposlední řadě bude pracovat s programy POHODA a ERP VISION, kde bude mít na starost vedení a zpracování účetní agendy. Náš nový parťák bude vedoucí našeho malého ekonomického týmu (= na nic nebude sám).
Koho jsme si vysnili
Náš vysněný nový kolega už má pokročilé zkušenost s prací účetního, a to ať už z předchozího zaměstnání, nebo třeba i z absolvovaných praxí při studiu, a tak dovede vykonávat kompletní účetní agendu sám. S prací na PC nemá problém, Office sada je mu známá a nebojí se ani ERP systému. Jelikož je to člověk od přírody opravdu pečlivý, svou práci po sobě vždy raději i dvakrát zkontroluje, než aby něco bezmyšlenkovitě odevzdal. K pečlivosti se přidává i zodpovědnost, a tak nejen že odevzdává věci v pořádku, ale odevzdává je také včas. Protože ví, že nikdo nemůže vědět všechno, nemá problém se zeptat a nechat si poradit, při práci rád spolupracuje. A v neposlední řadě - pracuje také proto, že ho to baví. A pokud máte zájem růst, do budoucna je možné přestoupit na pozici ekonoma.
Požadujeme:
" alespoň středoškolské vzdělání
" praxe minimálně 3 roky na obdobné pozici (praxe ve výrobní firmě výhodou)
" prokazatelná znalost finančního prostředí, účetnictví a daní
" uživatelská znalost práce na PC - Excel (zkušenost s prací v ERP systému výhodou)
" pečlivost, samostatnost, spolehlivost, schopnost dodržovat termíny
Co nabízíme
" práce na plný nebo zkrácený úvazek
" nástupní mzda dle aktuální dosažené praxe (pro úvazek 1,0 od 30.000,- Kč dle zkušeností a znalostí), navýšení mzdy po zaučení, příplatky dle zákona
" možnost práce z domova
" cafeteria systém odměn, bonusy, firemní akce,…
" další vzdělávání a rozvoj
" přátelská atmosféra a dobrý kolektiv samozřejmostí!

Zaujali jsme Vás? Pošlete nám Váš životopis a motivační dopis s pár slovy o Vaší profesní praxi relevantní k nabízené pozici a také o tom, proč se na tuto pozici hodíte právě Vy. Těšíme se!
Nástup dle domluvy

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Dovednosti:
Speciální dovednosti nejsou požadovány pro nabízenou práci.
Jazykové znalosti:
Speciální jazykové znalosti nejsou pro toto volné místo vyžadovány.

Otázky a odpovědi k volnému pracovnímu místu:

Toto nabízené volné místo není vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Ano, BENEKOVterm s.r.o. uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost práce na zkrácený úvazek.

Kontaktní údaje

Reference:
67011454
Zaměstnavatel:
BENEKOVterm s.r.o. (25839811)
Kde budete pracovat:
BENEKOVterm s.r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 554748008, 604545927
E-mail: nabor@benekov.com

Další volná pracovní místa podle lokality

Další nabídka práce podle oboru

Často poptávaná volná pracovní místa