Nabídka práce TECHNICI SPALINOVÝCH CEST - Třinec na Frýdeckomístecku

S novou nabídkou volného pracovního místa TECHNICI SPALINOVÝCH CEST v lokalitě Třinec na Frýdeckomístecku přichází na pracovní trh ke dni 01.03.2024 firma - zaměstnavatel SLEZSKOMORAVSKÉ KOMINICTVÍ s.r.o. (07668040). Výše nabídnuté mzdy je 45 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
TECHNICI SPALINOVÝCH CEST
Odvětví:
Stavebnictví
Služby
Profesní zařazení:
Kominíci
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
01.03.2024
Mzda:
28 000 až 45 000 Kč
Nabízené benefity
Jiné výhody Multisport karta, životní připojištění, penzijní spoření).
Poznámka k nabídce práce:
TŘ 14/12/2023 a:29/2/2024
Náplň práce:
- technik údržby a kontrol komínů a spalinových cest.
Požadujeme:
- manuální zručnost
- samostatnost a zodpovědnost
- práce ve výškách
- řidičský průkaz sk. B.
Nabízíme:
- odpovídající mzdové ohodnocení
- perspektivní zaměstnání ve stabilní společnosti
- samostatnou a zodpovědnou práci
- dobré firemní zázemí
- práce po celé roční období
- profesní a mzdový růst
- dlouhodobý a stálý pracovní poměr
- firemní benefity (Multisport karta, životní připojištění, penzijní spoření).
Kontakt emailem.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Dovednosti:
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Reference:
67012846
Zaměstnavatel:
SLEZSKOMORAVSKÉ KOMINICTVÍ s.r.o. (07668040)
Kde budete pracovat:
SLEZSKOMORAVSKÉ KOMINICTVÍ s.r.o. - pracoviště
Kontaktní údaje:
Tel.: 596 235 971
E-mail: haladejova@slezskomoravskekominictvi.cz