Nabídka práce ODBORNÝ ZAMĚSTNANEC/KYNĚ ICT / ODBAVOVACÍ SYSTÉMY - Liberec

S novou nabídkou volného pracovního místa ODBORNÝ ZAMĚSTNANEC/KYNĚ ICT / ODBAVOVACÍ SYSTÉMY v lokalitě Liberec přichází na pracovní trh ke dni 19.02.2024 firma - zaměstnavatel KORID LK, spol. s r.o. (27267351). Výše nabídnuté mzdy je 60 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
ODBORNÝ ZAMĚSTNANEC/KYNĚ ICT / ODBAVOVACÍ SYSTÉMY
Odvětví:
Informační technologie
Profesní zařazení:
Systémoví analytici
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
19.02.2024
Mzda:
35 000 až 60 000 Kč
Nabízené benefity
Jiné výhody
Poznámka k nabídce práce:
Požadujeme:
- flexibilita
- samostatnost
- komunikativnost
Platové podmínky: 35 000- 45 000Kč specialista
(v případě vedoucí pozice 50 000-60 000Kč)
Náplň práce:
- práce s novým odbavovacím systémem (multikanálový odbavovací systém):
- analýza funkčnosti systému
- analýza datových toků
- komunikace s dodavateli systému
- definice analytických sestav a práce s nimi
- návrh na rozvoj systémů
- zajištění provozu e-shopu eshop.iidol.cz a mobilní aplikace Idolka:
- dohled nad funkčností
- řešení stížností uživatelů
- komunikace s dodavateli
- zajištění provozu prodejního SW na Kontaktních místech Opuscard:
- aktualizace SW, dohled nad funkčností
- řešení problémů SW a HW na Kontaktních místech
Zákonné předpoklady:
- způsobilost k právním úkonům
- ovládání českého jazyka
Kvalifikační předpoklady:
- min. ukončení středoškolského vzdělávání s maturitou
- logické uvažování
Jiné požadavky:
- znalost práce s výpočetní technikou (MS Office-Word, Excel)
- řidičské oprávnění skupiny B
- základní komunikace v cizím jazyce výhodou (EN)
Uchazeči předloží písemnou přihlášku, která musí obsahovat tyto náležitosti:
- označení výběrového řízení
- jméno, datum narození, bydliště
- strukturovaný životopis, ve kterém jsou uvedeny údaje o dosavadních zaměstnáních, odborných znalostech a dovednostech
- motivační dopis
- kontaktní e-mail a telefon
- kopie dokladů o nejvyšším dosaženém vzdělání
- datum a podpis uchazeče
Předpokládaný termín nástupu: dle dohody (nástup možný ihned)
Zaměstnanecké výhody: různé vzdělávací programy (např. kurzy cizích jazyků), zaměstnanecké benefity, odpovídající mzdové ohodnocení, zázemí stabilní společnosti a příjemné pracovní prostředí
Způsob podání přihlášky: elektronicky na e-mail: admin@korid.cz

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Dovednosti:
Práce s PC MS Office - Word, Excel
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Reference:
67013065
Zaměstnavatel:
KORID LK, spol. s r.o. (27267351)
Kde budete pracovat:
KORID LK, spol. s r.o.-003
Kontaktní údaje:
E-mail: admin@korid.cz

Další nabídka práce podle lokality