Nabídka práce Penzijní, finanční a investiční poradci a příbuzní specialisté - Vsetín

S novou nabídkou volného pracovního místa PENZIJNÍ, FINANČNÍ A INVESTIČNÍ PORADCI A PŘÍBUZNÍ SPECIALISTÉ v lokalitě Vsetín přichází na pracovní trh ke dni 29.02.2024 firma - zaměstnavatel Radovan Filip (69593272). Výše nabídnuté mzdy za (24 hod/týdně) je 250 000 Kč hrubého. Výhodou volného místa je možnost práce na zkrácený úvazek.

Penzijní, finanční a investiční poradci a příbuzní specialisté
Odvětví:
Finance
Profesní zařazení:
Finanční poradci specialisté
Počet volných míst:
3
Pracovní poměr - plný úvazek
Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Počet hodin týdně:
24
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
29.02.2024
Mzda:
50 000 až 250 000 Kč
Nabízené benefity
Jiné výhody
Poznámka k nabídce práce:
ASISTENTI PORADCE
Nástup možný po dohodě ihned.
POŽADUJEME: Práce na PC - Excel, Word, Office - podmínkou. ŘP sk. B - výhodou, ne podmínkou.
NÁPLŇ PRÁCE: Komunikace emailem s institucemi a klienty, někdy i po telefonu. Jedná se o naše stávající klienty.
NABÍZÍME: V případě zájmu, je možné uzavřít DPP/DPČ, vše dle domluvy se zaměstnavatelem. Nabízíme zaměstnanecké výhody dle dohody a výkonu.
PRVNÍ KONTAKT: Telefonicky, pan Radovan Filip, tel.: 774 166 115, nebo emailem na adresu: radovan.filip@freedomfs.cz
ov.tel. 28.2.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSV s maturitou
Dovednosti:
Práce s PC - základní dovednosti PC
Práce s PC - textový editor (Word)
Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
Práce s PC - jiné

Ano, Radovan Filip uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost práce na zkrácený úvazek.

Reference:
67013711
Zaměstnavatel:
Radovan Filip (69593272)
Kde budete pracovat:
Radovan Filip 01
Kontaktní údaje:
Tel.: 774 166 115
E-mail: radovan.filip@freedomfs.cz

Další nabídka práce podle lokality