Nabídka práce Distributor/ka reklamních letáků - OZP - Kladno

S novou nabídkou volného pracovního místa DISTRIBUTOR/KA REKLAMNÍCH LETÁKŮ - OZP v lokalitě Kladno přichází na pracovní trh ke dni 05.03.2024 firma - zaměstnavatel Česká distribuční k.s. (26791692). Výše nabídnuté mzdy za (10 hod/týdně) je 9 450 Kč hrubého. Výhodou volného místa je možnost práce na zkrácený úvazek.

Pracovní pozice:
Distributor/ka reklamních letáků - OZP
Odvětví:
Služby
Profesní zařazení:
Pracovníci pouličního poskytování služeb
Počet volných míst:
10
Úvazek:
Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Počet hodin týdně:
10
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
05.03.2024
Mzda:
4 725 až 9 450 Kč
Poznámka k nabídce práce:
VYHRAZENO PRO OZP, TZP.

Požadujeme:
- nejsou potřeba speciální zkušenosti, vše zaučíme,
- svědomitost a zodpovědnost.

Náplň práce:
- příjem letáků od dopravce a kontrola jejich počtu,
- příprava letáků k roznosu,
- roznos letáků ve svěřené lokalitě (s pomocí naší praktické tašky nebo vozíku na kolečkách) do poštovních nebo hromadných schránek či na odkladná místa,
- potvrzení ukončení roznosu e-mailem nebo telefonem.

Roznos reklamních letáků na svěřeném území - Kladno.

Jedná se o zkrácený úvazek - 10 - 20 hod/ týdně dle dohody.

Nabízíme:
- práci ve stabilní společnosti s dlouholetou tradicí a přátelským kolektivem,
- výhody hlavního pracovního poměru (odvod na sociálních a zdravotní pojištění, nárok na dovolenou, nemocenskou, započtení odpracovaných let do starobního důchodu),
- dlouholetou spolupráci,
- nástup IHNED, popř. dle dohody,
- individuální a vstřícný přístup k zaměstnancům, pomoc a radu ze strany vedoucího,
- zkrácený úvazek - 10, 15 nebo 20 hod týdně - dle velikosti sektoru a počtu schránek,
- pravidelný měsíční hrubý příjem při úvazku 20 hod/týdně činí 9450 Kč,
- možnost měsíční prémiové složky,
- flexibilní rozvržení práce dle svých potřeb,
- místo výkonu práce - Kladno,
- zaměstnáním u nás nepřicházíte o nárok na invalidní důchod,
- možnost zkušebního roznosu letáků.

Nástupní formality se vyřizují telefonem nebo e-mailem.
(bližší informace na www.distribucni.cz)

Životopis zašlete na výše uvedený e-mail, nebo zavolejte na telefonní číslo 800 800 882.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Ano, Česká distribuční k.s. uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost práce na zkrácený úvazek.

Reference:
67014242
Zaměstnavatel:
Česká distribuční k.s. (26791692)
Kde budete pracovat:
Česká distribuční k.s., pracoviště Kladno
Kontaktní údaje:
Tel.: 800 800 882
E-mail: nabor-ozp@distribucni.cz