Nabídka práce Zubní lékaři bez specializace - Praha

S novou nabídkou volného pracovního místa ZUBNÍ LÉKAŘI BEZ SPECIALIZACE v lokalitě Praha přichází na pracovní trh ke dni 27.02.2024 firma - zaměstnavatel Svět rovnátek s.r.o. (18627218). Výše nabídnuté mzdy je 150 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Zubní lékaři bez specializace
Odvětví:
Zdravotnictví
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
27.02.2024
Mzda:
100 000 až 150 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Náplň práce:
- Záchovná a estetická stomatologie
- Ošetřování pacientů
- Vedení lékařské dokumentace
- Spolupráce s recepcí kliniky
Požadavky:
- VŠ vzdělání v oboru stomatologie
- Praxe na pozici stomatologa nemusí být dlouhá, důležité je nadšení pro práci
- Na příjemném a vstřícném vystupování při komunikaci s pacienty si zakládáme
- Chuť se dále rozvíjet a vzdělávat v oboru
- Samostatnost ale i schopnost týmové spolupráce
- Angličtina na komunikativní úrovni výhodou - řada našich pacientů je ze zahraničí
Zaměstnanecké výhody4): Multisport karta, kurzy angličtiny, školení a další vzdělávání

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
VŠ Magisterské

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
67014333
Zaměstnavatel:
Svět rovnátek s.r.o. (18627218)
Kde budete pracovat:
Svět rovnátek s.r.o. - sídlo
Kontaktní údaje:
Tel.: +420 720 985 432
E-mail: kariera@labs1503.cz

Další nabídka práce podle lokality