Nabídka práce Autoelektrikáři - Šenov u Nového Jičína na Novojičínsku

S novou nabídkou volného pracovního místa AUTOELEKTRIKÁŘI v lokalitě Šenov u Nového Jičína na Novojičínsku přichází na pracovní trh ke dni 05.01.2024 firma - zaměstnavatel BONO auto a.s. (14614812). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 45 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Autoelektrikáři
Odvětví:
Výroba a provoz
Služby
Elektromechanici elektrických zařízení v dopravních prostředcích
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
05.01.2024
Mzda:
30 000 až 45 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
z: 21.12.2023, a:5.1.2024,
Požadujeme:
- vyučení v oboru automechanik s praxí min. 2 roky;
- znalost automobilové technologie;
- pečlivost a zodpovědnost za odvedenou práci;
- spolehlivost a odpovídající pracovní nasazení;
- řidičské oprávnění skupiny B;
- trestní bezúhonnost;
- příjemné vystupování;
- časovou flexibilitu;

Nabízíme:
- stálé zaměstnání a pravidelný příjem;
- platové ohodnocení v závislosti na realizovaných výkonech;
- pravidelná odborná školení, přístup k nejnovějším informacím z oboru;
- možnost seberealizace v prostředí značkové sítě;
- perspektivu profesionálního růstu;
- příjemné a moderní pracovní prostředí;

Náplň práce:
- analyzování závad vozidel pomocí diagnostických přístrojů
- provádění oprav na vozidlech

Kontakt: PhDr. Ing. Zuzana Kuběnová LL.M., telefonicky Po - Pá na č.: 604 191 929, od 7:00 - 16:00 hod., e-mail: kubenova@bonoauto.cz

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Dovednosti:
Řidičský průkaz
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Jiné vyučení v oboru automechanik

Reference:
67014388
Zaměstnavatel:
BONO auto a.s. (14614812)
Kde budete pracovat:
BONO auto a.s.
Kontaktní údaje:
Tel.: 604 191 929
E-mail: zuzana.kubenova@lxmgroup.cz