Nabídka práce technik přípravy technické dokumentace - provozovna MD ELEKTRONIK spol. s r.o., Chotěšov, Plzeň

S novou nabídkou volného pracovního místa TECHNIK PŘÍPRAVY TECHNICKÉ DOKUMENTACE v lokalitě provozovna MD ELEKTRONIK spol. s r.o., Chotěšov, Plzeň přichází na pracovní trh ke dni 16.04.2024 firma - zaměstnavatel MD ELEKTRONIK spol. s r.o. (45352585). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 33 000 Kč .

Pracovní pozice:
technik přípravy technické dokumentace
Odvětví:
Administrativa
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Úředníci ve výrobě
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
16.04.2024
Mzda:
33 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Popis pozice:
Vystavování výkresů pro pokládací prkna, správa pravidel pro vystavování výrobních podkladů, vzorků, tvorba podpůrných systémů,
provádění školení na AutoCad pro interní účely, vytváření komponent pro výrobní dokumentace pro celou skupinu MD, procesování
změn pracovních návodek, překlady interní dokumentace, tvorba výrobních podkladů, tvorba layoutů pro etikety, tvorba výrobních
časů pro pracovní plány

Požadavky:
Komplexní myšlení a schopnost řešit problémy, týmový duch a komunikační schpnosti, flexibilita, výhodou znalost AJ , výhodou
znalost programů MS Office, SAP, AutoCAD, SolidWorks a MindManager, ochota učit se nové věci

Benefity:
letní a zimní prémie, až 5 týdnů dovolené + zdravotní volno, Cafeteria benefit program, odborná a jazyková školení,
příspěvek na soukromé penzijní připojištění, možnost firemního stravování a dopravy, firemní mobilní síť a mnoho dalších.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
67014455
Zaměstnavatel:
MD ELEKTRONIK spol. s r.o. (45352585)
Kde budete pracovat:
MD ELEKTRONIK spol. s r.o., Chotěšov, Plzeň
Kontaktní údaje:
Tel.: 720967436
E-mail: lucie.cerna@md-elektronik.cz

Další nabídka práce podle lokality