Nabídka práce Řidiči MKD - provozovna GEFCO ČESKÁ REPUBLIKA s.r.o. - ČR

S novou nabídkou volného pracovního místa ŘIDIČI MKD v lokalitě provozovna GEFCO ČESKÁ REPUBLIKA s.r.o. - ČR přichází na pracovní trh ke dni 07.03.2024 firma - zaměstnavatel GEFCO ČESKÁ REPUBLIKA s.r.o. (26762391). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 50 000 Kč .

Pracovní pozice:
Řidiči MKD
Odvětví:
Doprava
Profesní zařazení:
Řidiči tahačů
Počet volných míst:
2
Směnnost:
Turnusové služby
Změněno dne:
07.03.2024
Mzda:
50 000 Kč
Nabízené benefity
Dovolená navíc
Jiné výhody 4 dny zdravotního volna, příspěvky na Penzijní připojištění a Životní pojištění
Poznámka k nabídce práce:
První kontakt:
Formanová Jana, tel.: 724 604 636, Po - Pá 9 - 16 hod.

Požadavky:
ŘP sk. C+E
Platný profesní průkaz.

Pracovní náplň:
Přepravovat automobily zcela novým tahačem a přepravníkem dle předem stanoveného plánu po zemích Evropy
Zodpovědnost za svěřené vozidlo, jeho technický stav a čistotu
Nakládat nové automobily na autopřepravník
Zodpovědnost za doručení nákladu na určené místo a jeho vykládka
Jednat se zákazníky a dispečery
Zpracovávat a odevzdávat dokumenty související s výkonem funkce řidiče.

Zaměstananecké výhody:
5 týdnů dovolené, 4 dny zdravotního volna, příspěvky na Penzijní připojištění a Životní pojištění.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola
Dovednosti:
Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C
Řidičský průkaz - řízení motorových vozidel s přívěsem - skupina E
Řidičský průkaz - profesní průkaz řidiče

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
67014817
Zaměstnavatel:
GEFCO ČESKÁ REPUBLIKA s.r.o. (26762391)
Kde budete pracovat:
GEFCO ČESKÁ REPUBLIKA s.r.o. - ČR
Kontaktní údaje:
Tel.: 724 604 636
E-mail: jana.formanova@cevalogistics.com

Další nabídka práce podle lokality