Nabídka práce PROVOZNÍ VEDOUCÍ PROVOZU GASTRA - Liberec

S novou nabídkou volného pracovního místa PROVOZNÍ VEDOUCÍ PROVOZU GASTRA v lokalitě Liberec přichází na pracovní trh ke dni 09.02.2024 firma - zaměstnavatel CENTRUM BABYLON, a.s. (25022962). Výše nabídnuté mzdy je 39 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
PROVOZNÍ VEDOUCÍ PROVOZU GASTRA
Odvětví:
Výroba a provoz
Vedoucí provozu stravovacích, ubytovacích a dalších zařízení
Směnnost:
Turnusové služby
Změněno dne:
09.02.2024
Mzda:
36 000 až 39 000 Kč
Nabízené benefity
Jiné výhody
Poznámka k nabídce práce:
POŽADUJEME:
- SŠ/VŠ, vhodné i pro zkušené servírka/číšníky, kteří se nebojí kariérního růstu
- Zkušenost s gastronomií
- Znalost práce na PC
- Znalost cizího jazyka NJ/AJ
- Flexibilní, komunikativní
NÁPLŇ PRÁCE:
- plánování směn, kontrola evidence docházky a pracovní doby
- dohled nad dodržováním pracovních postupů, úkolů v oblasti gastronomie, obsluhy
- spolupráce při konání společenských a obchodních událostí a personální zajištění, kontrola zásobování apod.
- spolupráce s šéfkuchařem
- administrativní podpora provozu-reklamace, vyúčtování apod.
NABÍZÍME:
- Hlavní pracovní poměr
- Směny: krátký/dlouhý týden
- Nástup: ihned
- Příjemný kolektiv a pracovní prostředí
- Zaměstnanecké benefity
- Mzdové podmínky Kč 36.000,00 - 39.000,00
Uchazeči se mohou hlásit na e-mail - kariera@centrumbabylon.cz

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Dovednosti:
Práce s PC
Jazykové znalosti:
Angličtina (aktivní) nebo
Němčina (aktivní)

Reference:
67014832
Zaměstnavatel:
CENTRUM BABYLON, a.s. (25022962)
Kde budete pracovat:
CENTRUM BABYLON, a.s.
Kontaktní údaje:
E-mail: kariera@centrumbabylon.cz