Nabídka práce OŠETŘOVATEL/KA SPORTOVNÍCH KONÍ - Paceřice na Liberecku

S novou nabídkou volného pracovního místa OŠETŘOVATEL/KA SPORTOVNÍCH KONÍ v lokalitě Paceřice na Liberecku přichází na pracovní trh ke dni 03.01.2024 firma - zaměstnavatel LICA servis s.r.o. (47546921). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je přinejmenším 30 000 Kč . Výhodou pracovní nabídky je možnost práce s ubytováním.

Pracovní pozice:
OŠETŘOVATEL/KA SPORTOVNÍCH KONÍ
Odvětví:
Zemědělství a lesnictví
Profesní zařazení:
Chovatelé a ošetřovatelé koní
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
03.01.2024
Mzda:
30 000 Kč
Nabízené benefity
Ubytování
Jiné výhody
Do našeho teamu hledáme ošetřovatele/ku sportovních koní. Máme 12 sportovních koní
v různém věku a 8 hříbat či starších koní.
Náplň práce:
- ošetřování sportovních koní - sedlání, bandážování, lonžování, stříhání koní
- práce s mladými koňmi - ježdění a lonžování
- udržování pořádku ve stáji a areálu, péče o jezdecké vybavení, místování boxů
- komunikace s kovářem a veterinářem ve věci plánování termínů, péče o zdraví koní
Požadujeme: praxi v oboru, dochvilnost a pracovitost, angličtinu nebo němčinu, řidičský průkaz sk. B vítán, případně řidičský průkaz sk. C výhodou
Nabízíme: práci na HPP, ubytování, osobní přístup, další benefity při osobním jednání
Hlásit se e-mailem nebo telefonicky.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Dovednosti:
Jiné praxe v oboru
Jazykové znalosti:
Angličtina (aktivní) nebo NJ

Ano, zaměstnavatel LICA servis s.r.o. uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost ubytování.

Reference:
67015644
Zaměstnavatel:
LICA servis s.r.o. (47546921)
Kde budete pracovat:
LICA servis s.r.o.-002
Kontaktní údaje:
Tel.: 602 194 858
E-mail: olga.placha@lica.cz