Nabídka práce PRACOVNÍCI PĚSTEBNÍ ČINNOSTI (HPP, DPP) - Smilovice na Frýdeckomístecku

S novou nabídkou volného pracovního místa PRACOVNÍCI PĚSTEBNÍ ČINNOSTI (HPP, DPP) v lokalitě Smilovice na Frýdeckomístecku přichází na pracovní trh ke dni 09.01.2024 firma - zaměstnavatel Ing. Petr Kovalský (74733788). Výše nabídnuté mzdy je 150 Kč/hod hrubého.

Pracovní pozice:
PRACOVNÍCI PĚSTEBNÍ ČINNOSTI (HPP, DPP)
Odvětví:
Zemědělství a lesnictví
Profesní zařazení:
Ostatní zahradníci a pěstitelé v zahradnických školkách
Pracovní poměr - plný úvazek
Dohoda o provedení práce
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
09.01.2024
Mzda:
113 až 150 Kč/hod
Poznámka k nabídce práce:
TŘ Aktualizace 13. 10. 2023 (HPP, DPP)
Náplň práce:
- pěstování okrasné zeleně, výsadba stromků, stavba oplocení, hnojení, tvarování.
Požadujeme:
- zdravotní předpoklady pro výkon dané činnosti
- ŘP sk. B.
Výhodou:
- znalost práce s JMP (motorovou pilou).
Předem volat na tel. č.: 721 655 218 nebo zaslat životopis na e-mailovou adresu: zelen@orkys.cz

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Nižší střední odborné

Reference:
67017239
Zaměstnavatel:
Ing. Petr Kovalský (74733788)
Kde budete pracovat:
Ing. Petr Kovalský
Kontaktní údaje:
Tel.: 721 655 218
E-mail: zelen@orkys.cz

Další nabídka práce podle lokality